Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kentek a napvédő krémre még...

Kentek a napvédő krémre még rendes naptejet is?

Figyelt kérdés
Sosem tudtam, hogy egy fényvédő krémre kell e felkenni még naptejet vagy sem. Mondjuk én szoktam, de néha túl soknak, nehéznek érzem, meg úgy csillog az arcom, mert ugye felkenem a szérumot, akkor az arckrémet, akkor várok míg beszívja a bőröm, utána ráteszek még egy másik fajta arckrémet, utána egy enyhe hámlasztót hogy a krémek behatoljanak a bőr alá, majd napvédőt, majd egy sima naptejet.

2022. okt. 8. 09:55
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
A kettő ugyan az.
2022. okt. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de nem is kell. Elég a fényvédő, csak az adjon megfelelően erős védelmet és használj belőle elegendő mennyiséget. Ha ez megvan, teljesen felesleges rétegezni még rá, úgy nem is csoda, hogy nehéz és csillog.
2022. okt. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!