Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használtok pattanásos bőrre?

Mit használtok pattanásos bőrre?

Figyelt kérdés
Az utóbbi pár hétben rettenetesen sok pattanásom jött elő, van olyan ahol egy hét múlva újra elő jött. Eddig egy szappant használtam, ami kimondottan pattanásos bőrre van (már nem tudom milyen pontosan évek óta megvan, annyit tudok, hogy valami gyógynövényes) eddig mindíg segített most viszont nem nagyon. Kinek mi vált be? Esetleg milyen házi praktikákat ismertek, ami tényleg be is válik?

2022. okt. 7. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Ami kifejezetten pattanásra vált be az az Akneroxid [link] Naponta 2x, reggel és este bekenem vele a pattanást (csak azt).

Emellett dupla tisztítás, megfelelő hidratálás, elég folyadék és jó étrend.

2022. okt. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
74%
Nekem az AHA hámlasztó vált be, hormonális cuccok jönnek ki olykor a fejemen menstruáció előtt. Mivel tudom, hogy kb. mikorra várhatók, már előre figyelek, hogy rendesen hámlasszak olyankor és akkor megúszom kis dudorokkal, amik utána visszamennek és nem sebesednek ki. Most épp egy Baleás hámlasztót használok de pl. a Revoxos szalicilsav is bevált. Szappanból nekem amúgy a Manna kámforos a tuti.
2022. okt. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az étkezés sem mindegy azért, hogy általánosságban mit eszel, vagy az utóbbi pár hétben mit vittél túlzásba. Sikálhatod a bőröd, ha minden nap bevágsz fél zacskó földimogyorót. De még a csoki, dió, fehérliszt és cukor is sokakat pattanásosít, sőt, a pia is, ha valaki többet jár rá, mint az átlag.
2022. okt. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Manna termékek váltak be. Viszont fontos utána a hidratálás, mert a szappan szárítja a bőrt.
2022. okt. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Számomra a niacinamid hozta el a szuper változást. Kb 3 hét használat után kezdett el csak látszódni, de azóta is hatásos.

Van hogy nem használom pár napig, és már jönnek is újra, szóval biztos, hogy ettől javult.

2022. nov. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!