Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz durva tapintású haj...

Száraz durva tapintású haj ellen mit lehet tenni? Mitol lehetne selymesebb?

Figyelt kérdés

Nagyon száraz es durva tapintású a hajam, leírom a hajápolási rutinom. Mit csinálhatnek másképp? Mit tudtok ajánlani?


Sampon

Olaplex lila sampon, utana kevin murphy sampon angel, balzsam kevin murphy angel. Vizesen olaplex N.3, es a végén kevin murphy olaj.


Sokszor nem szárítom csak hagyom simán szaradni.


Szedek dm-es haj vitamin, vasat es kollagent is iszom.


2022. okt. 5. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Lila sampon a hamvasító? Azt nem szabad minden hajmosásnál használni, mert nagyon szárít. Én 3 hetente használom csak.
2022. okt. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az n3 hajmosas előtti pakolás. Illetve ha 2x samponozol akkor a 2 sampon közé is fel lehet rakni és fél órat rajta hagyni.

Ez után jön a balzsam és száraz vagy törölközőszáraz hajra az olaj.


A hajat meg kell szárítani!!!!

Nem tesz jót, ha vizes fejjel fekszel le aludni. Sokkal jobban karosodik a haj.


Tök drága és kiváló termékeket pazarolsz el így.

2022. okt. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Teljesen fölösleges ilyen túlárazott cuccokat használni... Fodrászodat kérdezd meg, tuti fog ajánlani jóval olcsóbb és a problémádra megfelelő sampont, vag ypakolást.
2022. okt. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bocsi, nem n3, hanem n6.

Igazabol a legnagyobb probléma, hogy nagyon kocosodik a hajam, ha kifesulom viszonylag puha, de hamar kocosodik megint.

Igen a lila sampon ha ma vasúti, heti 1 x mosok hajat, van hogy minden heten használom, neha elfelejtem.

A fodrászom ezeket a termékeket ajánlotta.

2022. okt. 5. 21:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Wu2 sampon... nekem ezzel is selymes.
2022. okt. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Túl van szőkítve. Egyértelmű. Vágasd le. Fodrász vagyok. Nyilván, ha a fodrász által vetted a cuccokat, neki több haszon van rajta, míg veszed a drága cuccokat, minthogy levágja. Semmilyen csodaszer nem segít egy roncsolt hajon. Maximum felületileg hat egy pár órát, másnap ugyanolyan szénaboglya.
2022. okt. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!