Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetne újra olyan a...

Hogyan lehetne újra olyan a hajam, mint az egyetem előtt?

Figyelt kérdés

Most 28 éves vagyok, rövidre kellett vágatnom a hajamat, mert nagyon töredezett volt és hullik is. Fiatalabb koromban csodaszép, sok, sűrű, hosszú hajam volt, aztán az évek alatt eltűnt. Volt, amikor góc miatt hullott pl. rossz fog, de általánosságban fogalmam sincs miért hullik évek óta a hajam. Mindenféle vizsgálaton voltam már, de hiába. Rengeteg babahajam van, a gond az, hogy a már meglévő hullik. A hajgyógyász azt mondta, hogy az egyetemi stressz miatt alakult ez ki. Hát, nem tudom. Már 4 eve, hogy befejeztem a sulit....

Miért van az, hogy kamaszkorban, fiatalabb koromban semmi problémám nem volt a hajammal, most viszont folyamatosan fennáll a hajhullás?

Leírom miket tettem már ezügyben:


-folyamatos fogorvosi kezelések

-gyulladt mandulám kivétele

-vitaminok szedése

-változatos étkezés

-hajfesték, vasaló kerülése

- orvosi kivizsgálasok (pajzsmirigy, nőgyógyász)


Ezek jutottak eszembe.

Van valaki, aki hasonló problémaval küzd? Ötlet, tanács jöhet :))))


2022. okt. 4. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Öregszünk.
2022. okt. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem szedsz véletlenül fogamzásgátlót? Attól hullhat például. Vagy egyéb gyógyszert?
2022. okt. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!