Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Normális ha a hajfesték marja...

Normális ha a hajfesték marja a fejbőrömet? Live hajfesték velemeny?

Figyelt kérdés
Sötétszőke/barnas szőke hajam van, otthon beszeretném festeni a hajam live szürke hajfestékkel, rettegek, hogy kihullik, mar egyszer befestettem egy ilyennel 1 eve, de marta a fejem a festék ezért nem mertem rajtahagyni, csak 20 percig, 30 helyett. Most megint próbálkozni akarok vele, amit tapasztaltam, hogy mikor mostam le rettenetesnek éreztem a hajszerkezetem amíg nem tettem a hajamra a hajfestékhez mellékelt balzsamot, utana igazabol nem volt vele probléma, rengeteg hajapolasi cuccot hasznalok: balzsam, masik balzsam, 3 kulonfele sampon, mind 1 mosas alatt, szóval igazabol ha egy nagyon kicsit megtörne a hajam siman helyrehoznám, most kb a hajam töredezes mentes, de mindennap a legnagyobb (230) hőfokkal vasalom a hajam, tudom rettenetesen karos, de még igy is kicsit visszahullámosodik a hajam, mert közép göndör. Ha valaki ezen információkból, letudja szűrni, hogy van e esély ra hogyha most normálisan megvárom a hatóidőt és a hajtöveimre is felkenem a festéket, akkor van e minimalis esélye is, hogy kihullhat? Kicsit paranoias vagyok, mert mindig hallok ezt azt… A hajamat szombat reggel mostam meg, befesteni meg ma este szeretnem.
2022. okt. 4. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
nagyon nem
2022. okt. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem normális, lehet allergiás vagy valamelyik összetevőjére. Nem véletlenül írják, hogy csinálj festés előtt tesztet, mert ha tényleg az vagy, akkor okozhat problémát.
2022. okt. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:
Nem. Használok Live-t de sosem marta a fejbőrömet. Ha ilyet tapasztalsz, akkor valami összetevőre allergiás vagy vagy simán irritálja a bőrödet. Nekem anno 1 fekete festékkel volt ilyen, váltottam másra.
2022. okt. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!