Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet erősíteni a...

Hogyan lehet erősíteni a körmöt? Miket ajánlanátok, milyen praktikák vannak, amik beváltak?

Figyelt kérdés
A körmöm nagyon vékony,amint egy kicsit is megnő, letörik. Emiatt körmöshöz járok, biztosan hozzá tesz az is, hogy mindig le van reszelve, de ezt el akarom hagyni. Hogyan tudnám megerősíteni?

2022. okt. 3. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:

A körmös pontosan mit csinál vele?

Nekem is gyenge de évek óta mindig manikűröm van, sosem épitett, csak a saját körmömre géllakk :)

Ez erősíti, de ha nem akarsz műkörmöt, egy átlátszó lakk is sokat segít

A reszelés nem vékonyitja, ha nem a saját körmöd reszeled tövig :)

2022. okt. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak erre vitaminok, Czink, Biotin, Kovaföld stb. van egyébként olyan átlátszó lakk is ami erősíti a körmöt direkt erre való szerintem a Müllerbe vagy a DMbe lehet kapni
2022. okt. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A gumikesztyű védi mosáskor, mosogatáskor. Kézmosás után be lehet kenni tápláló olajjal. Van a drogériákban is erre külön vitaminos, de sima napraforgóolaj vagy másféle is megteszi, úgyis csak egy pöttynyi kell belőle.
2022. okt. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem, ami bevált. Cink kapszula és Jutavit Hair Caps plusz. Ebben is van cink amúgy. Olcsó és hatásos, hajra, körömre.
2022. okt. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem a kollagén segített rengeteget, miután rengeteg köröm erősítőnek még körömágy ápolóval együtt sem volt hatása, illetve egy kiegyensúlyozott étrend csodákra képes!
2022. dec. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!