Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akiknek be van lőve a sérójuk...

Akiknek be van lőve a sérójuk azok hogyan hordanak sapkát télen?

Figyelt kérdés
Úgy értem, waxos hajra hogy huzol sapkát hogy utána jól is nézzen ki, ha pl mész dolgozni és utána irodában vagy?
2022. okt. 3. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, nő vagyok, de sosem hordtam sapkát.
2022. okt. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Meg fogsz fázni.
2022. okt. 3. 18:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért fáznék?

Itthon a garázsban beülök a már fűtött autóba, aztán a munkahelyemen a mélygarázsban kiszállok onnan és sétálok pár métert a liftig. Ugyanez igaz, hogyha máshol van dolgom.


A hajam, fejbőröm is szép, egészséges.

2022. okt. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Nem hordok sapkat sose. Beteg evek ota nem voltam..
2022. okt. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már millió orvosi oldal cáfolta, hogy hideg = megfázás. Mint ahogy a felfázás is egy rosszul definiált szó, vagy jelenség, mert az is egy bakterális gyulladás, nem pedig a hideg kövön mezítláb rohangálás.


Mint akik allergiára kalciumot szednek.

2022. okt. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ok nyilván nem a hideg okozza a megfázás, de ha a fejedet olyan sokknak teszed ki, hogy belédfagy a takony is, akkor könnyebben fogékony vagy a bacikra, nem? Javítson ki doktor úr!
2022. okt. 5. 06:57
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ott se betegek ahol -40 van es tenyleg megfagy a hajuk, taknyuk mindenuk.
2022. okt. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!