Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajolajat hajvégekre vagy...

Hajolajat hajvégekre vagy hajtőre kell felvinni? Illetve mosás után vagy előtt?

Figyelt kérdés
A difeel kókuszolajos hajolajáról van szó, de nyugodtan válaszolhat az is aki mást használ :)

2022. okt. 2. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Én a nature box hajolaját használom. Azt a hajvégre kell rakni. De nem hiszem hogy bármelyik mást a hajtőre kellene rakni mert az elzsírosítaná szerintem. De javítson ki valaki ha tévedek. Ja és mosás után
2022. okt. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem vált be a hajolaj, hiába csak a végekre tettem. Mert összefésülöd a tövekkel és hamarabb zsírosodik a haj. De ha valakinek nagyon száraz, töredezett a haja, akkor jó lehet.
2022. okt. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak a hajvégre

Rá kell legyen irva hogy vizes vagy szaraz hajra de mindenkepp samponozas utan

2022. okt. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha hajpakolásként használod, amit aztán kimosol, a hajtőre, viszont ha ápolónak, akkor hajvégre. Én hajmosas után szoktam hajolajat tenni a hajvégemre, és aztán megszárítom a hajam.
2022. okt. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az eredeti közel keleti hajolajakat a fejbőrbe masszírozták, és bizony közvetlen utánna nem mész az utcára, mert jól összetapad a hajad tőle.



A haj egyetlen élő része a hajhagyma, és az olajok meg a masszázs a fejbőr egészégét célozzák.

Általában az szokott lenni, hogy éjszakára is rajta marad, aztán reggel mosod meg.


[link]



Az ilyen europer hajolajak nyilván azt próbálják célozni, hogy a mi jóval vékonyabb hajunkat ne nehezítse el az olaj, szóval gyártanak minden félét.


De ha a hajnövekedés serkentése a cél, akkor a hajhagymákra és a fejbőrre koncentrálj.

2022. okt. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Attól függ mit szeretnèl elèrni, ha a hajtövedre teszed akkor segítí a hajnövekedèst, ha a hajvègeidre akkor a töredezèsre jó
2023. jan. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!