Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen hajat hogy lehet csinálni?

Ilyen hajat hogy lehet csinálni?

Figyelt kérdés

[link]


Tehát alapbol kb fenékig érő hajam van. És ilyen hajat szeretnek csinalni, ha jol tudom ilyet azzal a kupvassal lehet csinálni, van is nekem, de akárhányszor csinálják a hajam így, sose lesz ilyen. Nyilvan gondolom neki eredetileg ilyen a haja, bár szerintem lehet csinálni ilyet kupvassal is. Talán jobban szét kellene szedjem a hajamat mikor göndör hogy így nézen ki? Esetleg valaki csinált már magának hasonló hajat,ha igen hogy?


2022. szept. 30. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet egyenes hajból nem nagyon lehet csinálni viszont én azt mondom hogy ne is akarj ilyen hajat mert nekem sajnos ilyen és nagyon nehéz kezelni,de azért ez érdekes hogy sokan ilyet akarnak én viszont bármit megadnék hogy egyenes legyen a hajam.
2022. okt. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1. Cserélhetuuunk😄

Hát hullámos a hajam, tehát nekemse egyenes, és mikor be gondoritem így full egybe van, ezért is gondoltam arra hogy, hogyha ki szedném így szállanként lehet hasonloan nézne ki, marmint tudom nem ez a megfelelő fogalmazás, de másképp nem tudom leírni😅

2022. okt. 1. 09:24
 3/5 A kérdező kommentje:
De amúgy ez mindig is így volt, az egyebes hajuak göndört akkartak, a göndör hajuak pedig egyenest, amúgy nyilvan tobb is a killodás a göndör hajjal, de szerintem sokkal szebb.
2022. okt. 1. 09:26
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyenes*
2022. okt. 1. 09:32
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon vékony hajsütővassal lehet ilyet csinálni, de rengeteg idő, mert pici tincsenként kéne haladni, hogy ilyesmi legyen.
2022. okt. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!