Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek ha nőként szőrös...

Mit tegyek ha nőként szőrös az arcom?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok

Mindig erősebb volt a szőrzetem mindenhol de a legjobban az arcszőrzettel nem tudok mit kezdeni emiatt szinte semmi önbizalmam nincsen.

Kb. 2 éve gyantázom az arcom, de már egy ideje az sem akar működni meg az csak pár napig sima aztán kezd visszanőni.

Gyantázás után 1-2 nappal már ki is pattog az arcom, alapból szép lenne az arcom, de mire kitisztul a pattiktól addigra visszanő a szőr.

Létezik erre megoldás? Emiatt nem merek belemenni egy párkapcsolatba sem, de most már nagyon szeretnék.

A végleges szőrtelenítésről mi a véleményetek, azt olvastam róla ha nem elég fekete a szőr akk nem is válik be, de ahhoz elég sötét hogy megkeseritse az életem.


2022. szept. 28. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A végleges szőrtelenítés megoldás lehet, ha van rá pénzed. Több alkalommal kell menni, ismerősnél így volt.
2022. szept. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Először orvos. Lehet hormonális oka van a szorosodesnek.


Másodszor van egy kozmetikus Vízi Georgina a neve és photonjet ipl-lel dolgozik és pcos vendegein is jó eredményt ér el.

2022. szept. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Itt mindenkit a hormonokkal riogatnak,pedig az esetek többségében ez csak genetika,alkati,vagy örökletes dolog. Nekem is ilyen,én is voltam dokinál,meg is csinálta a vizsgálatot,minden értékem tökéletes.
2022. szept. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha neked is ilyen lenne az arcod akkor megértenéd!

Emiatt havonta egy -két alkalommal talkozom a sráccal akivel ismerkedem.

2022. szept. 29. 21:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!