Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hullámos/göndör hajú lányok?!

Hullámos/göndör hajú lányok?!

Figyelt kérdés
Szóval nekem alapjáraton hullámos/göndör szökés vöröses lépcsőzetesre vágott hajam van. (Felül egyenes az alja meg mondhatni göndör). Igazából jobban is szeretem mint az egyenes hajat viszont elég sokszor vasalom, mert nehéz kezelni:( tudnátok valami tippet adni arra, hogy hogy érjem el azt, hogy 2. Napon is még szép legyen és nem kezdjen el szállni, valamint random tincsek se egyenesedjenek ki? Nem tudom mit kezdjek vele:(

2022. szept. 27. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ilyen az én hajam is. Én sem tudok vele mit kezdeni ez ilyen sajnos. Max akkor sikerül több napra egyenesen maradnia ha rakok rá egy kis waxot. Belefésülök egy nagyon mini mennyiséget
2022. szept. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lépj be a göndörkozosseg vagy Herczeg Gyöngyi fb csoportjába és rengeteg tippet, trükköt tudsz tanulni.

Egyreszt fontos a vágás, hogy milyen fazonra van vágva, másrészt a termékek és a hidratálás-feherje egyensúlytól is függ mennyire maradnak meg a tincsek.

Rögzítéshez meg hajzselét vagy lenmag zselét szoktak használni. 2 mosás között meg frissítik a hullámokat.

2022. szept. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne vasald, régebben én is vasaltam, mert ilyen szöszös volt, tönkre ment, letört a hajam. A szállós pufisság azért van, mert nem tudnak formába állni a hajszálak. Vagy szárítsd egyenesre, ez eleinte nehéz de megtanulható, vagy curly girl method. Én úgy szoktam hogy hajmosás után olajjal felfelé nyomogatom, aztán egy törölközővel vagy pólóval rögzítem a behullámosodott tincseket, mintha ilyen összehúzodott rugók lennének.

Kb hetente mosok hajat, ezt a felfelé nyomogatást naponta elkövetem, vizes olajos kézzel.

2022. szept. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a fokozatos hajat nehezebb kezelni, sérülékenyebb is mert egymáson súrlódnak a hajvégek. Én most növesztettem direkt össze az egészet, nekem is fokozatos volt, az egyhosszt összekötni is, fonni is könnyebb.
2022. szept. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!