Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nők! Melyikben ismeretek...

Nők! Melyikben ismeretek magatokra leginkább?

Figyelt kérdés
2022. szept. 23. 12:50
A kérdező szavazást indított:
Bőrápolás-bolond vagyok. 600 000 kencém és szigorú bőrápolási rutinom van.
Hajápolás-mániás vagyok. Olajjal kenegetem, hosszúra növesztem!
Mani-pedi királynő vagyok. 600 000 körömlakkom van, és mindig hosszú, makulátlan karmaim vannak.
Én vagyok a smink nagyasszonya. Fél óra alatt az összes arcvonásomat át tudom alakítani egy számomra könnyen feldobható sminkkel.
Hát én a fentiek közül egyik se vagyok. Nem ástam bele magam se a bőr, se a hajápolásba, se a sminkelésbe, se a körmözésbe.
37 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy rám mindegyik igaz, olyan szavazást miért nem raktál? :D
2022. szept. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem igaz rám. Szolidan sminkelek, van műkörmöm, ápolt hosszú a hajam és van egy gyors arcápolási rutinom, de ezek közül egyik sem olyan, amiért megvesznék vagy akörül forogna az életem. Arcápolás terén 2-3 krémet használok csak.
2022. szept. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ástam bele magam annyira egyikbe se, de van 2-3 lépéses rutinom, hosszú a hajam és olajozom, a körmöm is hosszú és ápolt. De nem vagyok egyiknek se a bolondja, nem a mániám stb.
2022. szept. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Van egy haj és bőrápolási rutinom, de egyik se mániákus szinten. Azért csinálom, mert durván száraz a hajam is és a bőröm is és extra ápolás nélkül nagyon rossz állapotban lenne. Ha nem lenne rá szükségem akkor hagynám a francba, igazából csak nyűg az egész :D A körmöm rendben van, így nem csinálok vele semmit azon kívül, hogy levágom és vagy 10 éve nem sminkeltem.
2022. szept. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Peeeeersze, mert csak ilyen végletek vannak...
2022. szept. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem igaz, de az utolsóra szavaztam, mert még az áll a legközelebb az igazsághoz. Egyiket se csinálom mániásan, nincs nagyon-nagyon sok termékem, de foglalkozom a bőrápolással és van arcápolási rutinom, hosszú hajam van és azzal is törődöm, hogy szép és egészséges legyen. Ha olyan kedvem van, a körmömet is szoktam festeni és nem mű, de az átlagnál hosszabb. Sminkelni meg minimálisan szoktam, kb. 10 percet szánok rá reggelente, ha megyek valahova. Szóval mértékkel mindegyikkel foglalkozom, de nem szélsőségesen, nem ezek vannak az életem középpontjában, de azért odafigyelek a külsőmre is.
2022. szept. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én bőrápolás és sminkmániás. Tehát minden, ami arc. Persze ápoltak a körmeim, de semmi extra. A hajam szép, fényes, egészséges, de drogériás egyszerű termékeket használok rá.
2022. szept. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hívnám magam mániásnak. Mármint, vannak arcápolási termékeim, de nem ezer. Használok hajolajat, hajpakolást, meg ilyeneket, viszont én ezt nem érzem mániának vagy túlzásnak. Mármint szerintem már az tekinthető mániának, ha napi szinten órákat töltesz az adott dologgal. Nálam nincs ilyen. Hetente 2-3x hajmosás, és akkor is 20 perc az egész procedúra. Ezt én nem érzem soknak. Sminkelni szoktam, de minimálisan, minimális szemhéjpúder, szempillaspirál és korrektor. A körmeim kapcsán pedig géllakkozni szoktam általában itthon, de általában azt is csak három hetente.
2022. szept. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Bőrápolás bolond vagyok, de nincs 6000 krémem. Nem olcsó drogériás sz4rokat veszek, hanem jól bevált, hatásos krémeket. Pl shiseido, estee lauder, sulwhasoo stb.

Kb 5 teljes kiszerelésű krémem van, és sok termékminta.


Sminkekkel szintén így vagyok, azokból is kevés, de minőségi van. Fél óra alatt átalakítani az összes arcvonásom...minek? Nem vagyok dragqueen, sem cosplayer. Nem akarom átalakítani az arcvonásaimat.

2022. szept. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%

A bőrápolásra figyelek, de alap rutinom van, nincs sok kencém. Sminkelni viszonylag jól sminkelek, de ritkán, és sok sminkcuccom sincs.

A hajápolás egyáltalán nem érdekel, normálisan nő magától is.

A körmöm teljesen natúr legtöbbször.

2022. szept. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!