Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki mit csinál az orrszőreivel...

Ki mit csinál az orrszőreivel nemtől függetlenül?

Figyelt kérdés
Nekem néha picit túlnő pár szőrszál az orromban és elég sűrűn nő, de csak ollóval vágok le egy picit belőle. Az elég lehet? Vagy azt már nyírni kell?

2022. szept. 19. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég. Van kifejezetten orrszőrnyíró is, az segít, ha még jobban kell, vagy zavaró, hogy összeragad belül mindig.


Egy dolgot nem szabad, kitépni, mert akkor begyulladhat, az meg egy borzalom.

2022. szept. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Olyan csálék a fogaim, hogy saját magamnak kirágom.


Amúgy orrszőr eltávolító berendezést használok, ami készüléket erre találtak ki.

2022. szept. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Van egy mini elektromos borotvám és azzal vágom. Ez nem tud kárt tenni az orr idegeibe, nem annyira éles, de a szőrt legalább fixen le tudja nyisszantani.


Most trendi az orrszőr gyanta, de ez nem kifejezetten ajánlott, erről írt az egyes. Kisollóval felületi vágás (ne menj túlságosan be, mert megvághatod magad) vagy miniborotva ami gyengéd.

2022. szept. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kivágom.
2022. szept. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%
Benyúlok és kitépem. Egyben kijön általában 10 szál.
2022. szept. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is csak picit vágok a túlnövő szálakból. Sokkal egészségesebb is, mivel a port kiszűri a levegőből. Szerintem felesleges levágnod, ha nem érzed kellemetlenül miatta magad.Nem szégyen senkinél sem,ha nem lóg ki az orrból a szőr. Akár lány, akár fiú. Jó, egy idősebb férfinál más a helyzet.
2022. szept. 24. 21:24

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!