Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon vigyázok a hajamra...

Nagyon vigyázok a hajamra mégsem nő, mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
Régen nem igazán kíméltem a hajam azonban egy ideje már nagyon vigyázok rá. Elhagytam a fekete és sötét hajfestékeket, csak fodrász festi a hajam az eredetihez közeli balayage barnás szőke színre. Egyáltalán nem érő hőhatás csak heti 2x5 perc hajszárítózást engedek meg magamnak. Legalább fél éve egyáltalán nem vasaltam a hajam, csak hő nélküli technikákkal hullámosítom,mint a hajpántos technika pl. Egyáltalán nem nő így sem, egyszerűen válltól tovább nem ér soha. És így is töredezett a vége. Mit csinálok még mindig rosszul? Vékonyszálú hajam van egyébként, szerintem töredezettségre is nagyon hajlamos. Hordtam évekig póthajat, gondolkodom rajta,hogy újra visszatérek hozzá mert nincs önbizalmam kevés és rövid hajjal. 🥺

2022. szept. 15. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szedj hajvitamint, kovaföld kapszulát.
2022. szept. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 6 év volt mire túl lendultem a vallig erő hosszon.

Most melltartópántig ér, de innen se akar megmozdulni 😒


Olvasgasd szofi's haircare oldalát. Sok hasznos infó van ott.

2022. szept. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ne festesd egyáltalán.

Tobb ev mire helyreáll. Ne hasznalj kemikaliakat, mindenfele ezerosszetevos "csodasamponbalzsam" lofuttyot. Valts termeszetes dolokra. Ha kitartasz par ev es szebb lesz mint valaha. Az elejen nem fog tetszeni,de azon tul kell lendulni.

2022. szept. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Probalj meg minel egeszsegesebben taplalkozni
2022. szept. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kiengedve hordod mindig?
2022. szept. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Most lehet, hogy sok ember itt nagyon hülyének fog nézni.

Nem kell elhinni amit mondok mindenki azt hisz amit akar, de tényleg csak jóból írom. Saját tapasztalat!!!


Nekem válltól kicsit lentebb ért a hajam 2020-ban semennyit se akart nőni szedhetem én akármit. 2021 januárjától még mindig csak vállamtól picivel lentebb ért, de én nagyon szerettem volna ha hosszabb lenne a hajam. Egyszer szembejött velem egy rizs vizes video, úgy voltam vele adok neki egy esélyt. Nem bántam meg mostanra már a háttam közepéig ér a hajam.


Én 500ml vizet felmelegítek és hagyom kehülni addig az 5 evőkanál rizst jól átmosom, hogy minden kosz lejöjön, amikor a víz kehült egy jó zárható edénybe beleöntöm a rizst és 24 óráig hagyom állni természetesen valami narancs héjat vagy citrom héjat tehetel bele, de illóolajat nem szabad. 24 óra elteltével egy spray flakonba átöntöm és hajmosás előtt jó alaposan befújom vele a hajam majd 10 percig masszírozom 1 órát hagyom rajta, de van amikor este fujjombe hagyom megszáradni és úgy megyek aludni (de ez csak ritkán).


FONTOS, hogy ezt megemlítsem BŰDÖS!!!!!, szóval nem lesz rózsaillatú, sőt még ha narancshéjat vagy citrom héjat is valamennyire tompitja a szagot, de nem teljesen.


De hallottam, hogy a rozmaringnak is nagyon jó hatása van és Csizmadia Gabriella videóját ajánlom neked, abban elmondja hogyan kell használni és megcsinálni.


Nekem is töredezik a hajam viszont én 1 hónapban egyszer MAC Trimmer hajvégvágó géppel végig megyek rajta igaz nem teljesen szedi le az eltöredezett végeket és kb 1cm ha veszitek a hajam hosszából, de nekem sokat segít és rendszeresen vasalom a hajam pedig vékonyszál.


Gabi videója: https://www.youtube.com/watch?v=qzukMR2cMXE&ab_channel=Csizm..

MAC Trimmer hajvégvágó: [link]

2022. szept. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Kipróbálom, úgysincs veszítenivalóm
2022. szept. 18. 22:31
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

6. válaszoló vagyok. Nagyon szívesen :) még annyit hozzá tennék, hogy próbáld kevesebbet összefognia hajad és bár jobban zsírosodik a haj, de napi 10perc masszírozás is segíthet.

Remélem sikerülni fog, nekem a rizs vízet mikor használni kezdtem kb 1-2 hónap után kezdtem el látni azt, hogy nőt a hajam.

Sok sikert, kitartást és sok türelmet hozzá! :)

2022. szept. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!