Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Holnap utazok vidékre, de kb...

Holnap utazok vidékre, de kb 4. Napja pattanás van az orrom hegyén, amit nem tudok kinyomni még. Eléggé látszik, be van pirosodva, dagadva. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

2022. szept. 15. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
És miben más ez ,hogy vidékre utazol, mintha itthon maradnál... Mármint a pati-probléma szempontjából....
2022. szept. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kapni szalicilsavas készítményeket, amelyek pár óra alatt javítanak rajta. Egyik sem csodaszer, nem fog teljesen elmúlni tőlük, de kevésbé lesz feltűnő.

Például: [link]

2022. szept. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Amit belinkelt az előttem lévő válaszoló nagyon jó!!! :)

Ennek van átlátszó tapasza is,a 2 együtt talán 1500 forint

Vagy van még teafa olaj,az is jó rá,de nagyon büdös(nekem)

2022. szept. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bekentem Bepanthennel, nincs már megdagadva annyira, csak kicsit piros. Az van, hogy nem nagyon szoktam kimozdulni itthonról, és holnap pár napra vidékre utazok látogatóba. Csupán ezért zavar ez az egész, hogy pont most szarakszik velem ez a sz@r. Na, mindegy. Azért köszönöm a válaszokat.
2022. szept. 15. 18:04

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!