Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tb.-vel ingyen leszedik az...

Tb.-vel ingyen leszedik az anyajegyeket?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Azt szeretném kérdezni hogy akinek van TB.-je annak leszedik ingyen az anyajegyeket? Arcomon lenne kb 4 anyajegy picik és leszeretném őket szedetni.
2022. szept. 15. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de semmiképp sem ajánlom. Nagyon el szokták rontani. Egyik exemnek tenyérnyi heg maradt a 2 centis anyajegy helyén, olyan bénán csinálták meg.


Én csak magánban ajánlom az ilyet, megéri az árát.

2022. szept. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon pici anyajegyekről lenne szó
2022. szept. 15. 15:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor se ajánlom, azt is el tudják b_szni, és főleg úgy, hogy az arcodon van, én nem kockáztatnék.
2022. szept. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sem ajánlom. Nekem nem látható helyekről szedték le, nagyon ocsmány lett a helye!

Legközelebb csakis magánhoz megyek!

2022. szept. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig hátról és hasról szedtek le anyajegyet, és szépen begyógyult, nem is látszik. Szóval nem is tudom, nyilván az arc kockázatosabb hely. Ha mindenképp államin szeretnéd, akkor mindenkép nézz véleményeket az adott orvosról.
2022. szept. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem régen vettek le egyet. A bőrgyógyász azt mondta, hogy arcon lévő anyajegy esetén jobb, ha magán orvoshoz/plasztikai sebészhez megy az ember.

A gyógyulás pedig egyén függő. Van, aki szépen gyógyul, de van, aki hajlamos a hegesedésre.

2022. szept. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!