Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyanta melegítő gép helyett...

Gyanta melegítő gép helyett lehet valami mást használni a gyanta felmelegítésére?

Figyelt kérdés

#gép #gyanta #melegítés #Forró gyanta
2022. szept. 14. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Simán forralt vízben is meg lehet oldani. Ha tubusos, egyszerűen csak bele teszed a forró vízbe, majd ha elérte az allagot, kiveszed egy csipesszel.


Ha granulatum, akkor bár nem próbáltam, olyasmi opció jó lehet, mint a csoki olvasztása. Egy nagyobb fazekban forralod a vizet, bele pedig egy kisebb nyeles edény, ebbe teszed a gyantat.

2022. szept. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Első j írta, de sok olyan patron van, amit akár még mikróban is lehet. :)
2022. szept. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben,nekem granulátum van.Nem olvad bele az edénybe?köszönöm
2022. szept. 14. 22:19
 4/7 anonim ***** válasza:
De beleolvad, amíg még meleg ki lehet szedni de elég macerás sajnos, jobban megéri venni egy gépet (pár ezerért is lehet már néhányat kapni).
2022. szept. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ha parton van azt csak a gépbe tudod ..

Ha granulàrom akkor -nekünk is elromlott a gép pàr hasznàlat utàn de a gépbe egy kis fém edénybe volt igy azt ha egy fazék forro vizbe tesszük nem lesz baja a fazéknak..


Nekünk mindkettő van én a patronosra esküszök..papircsikkal leszedni..a granulàtomoshoz nem kell az a papir ott a megszàradt gyanta alà nyulsz és letéped..

2022. szept. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam úgy ahogy az 1.válaszoló írta de beleolvadt az edénybe sajnos.
2022. szept. 16. 01:40
 7/7 A kérdező kommentje:
Granulátumot nem lehet mikróba felolvasztani?
2022. szept. 16. 01:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!