Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nők, mennyire kellemetlen...

Nők, mennyire kellemetlen nálatok a lábizzadás, szagos talp? a spray és a mosakodáson kívül milyen ellenszerek ismertek, a teafa olaj hatásos?

Figyelt kérdés
Előfordul szag-lábizzadás nők?, munka után sokszor fordul elő a szagosodás, sprayen és fürdésen kívül milyen ellenszert vettek be, a teafa olaj mennyire hatásos?

2022. szept. 13. 15:25
A kérdező szavazást indított:
Gyakrabban szokott szaga lenni!
Ritkán szokott szaga lenni!
Mindig/sűrűn szokott szaga lenni!
Nem szokott szaga lenni!
6 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Ne válaszoljatok neki, valami lábfétises pasi. Havonta kiírja a kérdéseit.
2022. szept. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1# Honnan állapitható hogy Lábfétis kérdés? Az oldalon ezer féle ilyen ember van, ha valaki ki ír kérdést, akkor jön a trollkodás és nem csak itt, hanem más kategóriában is megy a balhé, ha nem jó, lapozni kell tovább, és kész, amúgy sajnálom az oldalt, mert sokat romlott az elmúlt években.
2022. szept. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam ilyet írni szinte soha, hogy kamu/ismétlődő kérdés van.

De tisztán emlékszem, hogy pár napja rátaláltam egy régebbi kérdésre, ahol szórol-szóra ugyanezek a válaszok voltak, felkiáltójellel a végén.

Megpróbáltam megkeresni, mert nem szeretek olyat állítani, amit nem bizonyítok, de sajnos nem találtam. De még keresem tovább, hátha.

2022. szept. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


Itt van ez, de nem erre gondoltam, volt egy másik. Bár ez is gyanús.

2022. szept. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerde..


Vagy például ez. Bár ez még mindig nem az, amit én olvastam, de nem nyomozok, csak felhívtam a figyelmet rá, hogy ki lehet a túloldalon.

2022. szept. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2022. szept. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondok elképzeltem olyan lányokat/nőket, akik elfogadják a saját izzadtság szagukat is jó persze a hónaljszagot hagyjuk mert az tényleg rossz! Szagfétises 23 éves fiú! 🙂🙂
2022. okt. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7 Én csak annyit mondok, a világ megérett a pusztulásra.

Beteg állat.

2022. okt. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 "Beteg állat!" 😉
2022. okt. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Örülj annak hogy a hónaljszagra nem izgulok fel! 😂😂😂😂😂😂😂😂 Akkor már tényleg nagyon beteg lennék te aberált! 🙂🙂🙂
2022. okt. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!