Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akinek hasonló haja van mint...

Akinek hasonló haja van mint nekem hogy ápolja mit ken rá vagy mit csinál vele, hogy ne legyen oroszlán feje? 😄

Figyelt kérdés
Annyi van hogy 3 embernek elég lenne. Aminek örülök is. De mióta szültem valahogy vagy mégtöbb lett vagy nem tudom mi van vele. Hullámos kicsit, de nem annyira hogy szép hullámos legyen magától. Ha meg kifésülöm akkor viszonylag egyenes de nagyon sok, és száll mindenfele. Száraz is. S.O.S. 😱😄
2022. szept. 11. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sok balzsam. Nekem az Aussie sos repair vált be. Szárazon meg hajvégápolóval simítsd át, hogy ne szálljon.

Az is segít nekem, ha kefével kiszárítom. Vagy szárítás után meleglevegős hajformázóval átfésülöm.

2022. szept. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen, egyszerre átok és áldás. Nagyon dús, de olyan nagy a fejem benne szinte mint egy afrikainak. Néha kivasalom, akkor jobb. Balzsamotkat nem szeretem, mert nekem elnehezedik tőlük a hajam és zsíros tapintású lesz.
2022. szept. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mosas utan vizesen olivaolaj es ugy hagyom megszaradni.

Egyenes es fenyes marad,lapos.

2022. szept. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Le szoktam tolni nullással.
2022. szept. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!