Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kezelésről?

Figyelt kérdés

Sajnos hegek vannak az arcomon akne miatt. Az elmúlt 10 évben mindent kipróbáltam a házi praktikáktól elkezdve a dermarollerig, (2x voltam rajta, valamennyire hatásos volt, de nyilván a mely hegeken ez nem segít). A drogériák kozmetikumainak 90%-át próbáltam, de értelemszerűen nem ezek fognak a sebként be gyógyult bőrön segíteni.

Most végre el tudok menni lézeres kezelésre.

Erről van valakinek véleménye?

Pontosabban: Arcrejuvenáció (Frakcionált CO2, ablatív)


Nyilván nem olcsó mulatság, meg nem hiszem, hogy egy alkalom elég lenne (így is egy alkalom 190.000 Ft…)


De mennyire hatásos?!


Köszönöm!


2022. szept. 6. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A plasztika esztétika fb csoportban vannak vélemények, azok alapján el tudod dönteni, hogy kell-e ez neked vagy sem.

Lényegében valaki isteniti, más meg penz kidobasnak gondolja.

Olcsóbb alternatíva lehet a carbon peeling(átlag 20 ezer/alkalom).


Esetleg ilyen dermapenes kezelést is meg lehet próbálni.

2022. szept. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Az arcom mélyen heges, már voltam dermarolleren (dermapen is hasonló, ahogy tudkm), az ilyenek nem olyan változást hoznak nekem, amik ezen változtatnának …..

Közben beszéltem lézer klinikaval, 2x80 ezer forint lenne, szerintem ez nem is vészes, mert csak a 2 orcát kezelik.


Úgyhogy mindenképp megcsinaltatom😊

2022. szept. 7. 14:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!