Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Korpás szeborrea arc bőröm...

Korpás szeborrea arc bőröm van milyen kapszula vagy tablettát tudnék venni vagy feliratni orvossal ?

Figyelt kérdés
2022. szept. 3. 09:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mi a problémád a bortipusoddal.


Első körben sajatitsd el a helyes bőrápolást. Ez manapság a tudatos bőrápolást jelenti, rengeteg oldalon tudsz erről olvasni illetve vannak fb csoportok és insta oldalak is amik ezzel a témával foglalkoznak.

Legfontosabb, hogy mielőtt vásárolsz tájékozódj, olvass a témában.


Nekem speciel ugyan ilyen a bőröm és sok terméket próbáltam, de költséghatékonyság miatt már nem veszek össze mindent is.

2 lemosóm van(olajos és vizesbazisu)

1 hidratáló krém

1 fényvédő

Szerumokbol meg nagyon szeretem a savakat(aha-gyengébb és erősebb is, illetve bha is van), retinal, peptid, c- vitamin és hialuronsav van.


Ezekkel én úgy látom, hogy magához képest gyönyörű a bőröm.


Csináld a rutint jövő ilyenkorig(pár hónapig alaprutin és utána egyesével bevezeted a hatoanyagokat) és ha nem történik változás akkor esetleg tretionin kúrát kérhetsz a bőrgyógyásztól. Viszont amellett meg kell a fényvédő mindenképpen. Ezért javaslom, hogy először inkább a rutint próbáld esetleg ha durván pattanásos vagy akkor gasztroenterologushoz is elmehetsz addig.


Szóval a gyógyszer legyen a legutolsó.

2022. szept. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!