Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A maffiozóknak miért nincs...

A maffiozóknak miért nincs szakálluk?

Figyelt kérdés
Nem tudom ez csak az én észrevétlelem-e. A világ legközismertebb maffiozóinak, mindig teljesen simára borotvált arcuk volt/van. Van ebben bármilyen összefüggés, vagy mi miatt?

2022. aug. 30. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
66%
A modernkori Don Corleone-nak, akinek egyre nő a szakálla, van, ezzel egyfajta újjítást vezet be a folyamatos dagadtsága mellett.
2022. aug. 31. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Valószínűleg, nem tudom, csak gondolom azzal lehet összefüggésben, hogy a sima arcot, az ápoltsággal azonosítják. Régen amúgy is, hagyománya volt a borbélyhoz beülni egy borotválásra, ahol a szervezett bűnözés tagjai, szerették megvitatni, ügyes-bajos dolgaikat.
2023. okt. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!