Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért jó a nőknek ha csupaszak?

Miért jó a nőknek ha csupaszak?

Figyelt kérdés

A szőrös nők sokkal jobbak.

Ezt az igényesség szöveg csak ürügy.



2022. aug. 29. 21:33
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
88%

#20

Már befejeztük, nyugodj meg. Más értette mire gondolok, te láthatóan nem, mert amit most is leírtál, az fals.

2022. szept. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
4%

#21

Egyértelműen leírtad, hogy mire gondolsz: akik ide azt írták hogy nekik úgy kényelmes, azok kamuznak.

2022. szept. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
76%

Nem a másik válaszoló vagyok, de megpróbálom elmagyarázni én is. Én elhiszem, hogy neked többek között kényelmes IS, hogy nem szúr a szőr, elhiszem, hogy kényelmi okai IS lehetnek a szőrtelenítésnek (bár megjegyzem, csak a borosta szúr, a hosszú, teljesen kinőtt szőr nem, tudom, mert télen meghagyom és nem is érzem, hogy ott van). De a szőrtelen láb olyan szinten egybeolvad a nőiességgel, hogy szerintem egy nő sem állíthatja magáról, hogy csak és kizárólag a saját ízlése miatt szőrtelenít. Igen, biztos vannak nők akik a társadalmi nyomás nélkül is szőrtelenítenének, de szerintem a nők fele biztos nem, mert baromi macerás. És nem csak macerás, de a gyanta ráadásul fáj is, a borotvával meg bármikor megvághatod magad, ami szintén kellemetlen.


Nem rég olvastam itt, hogy a mellnagyobbításról írta valaki, hogy a "magamnak akarok végre tetszeni" legtöbbször azt takarja, hogy "a társadalmi szépségideálnak akarok megfelelni, hogy ne legyen végre önbizalomhiányom és a társadalom is úgy kezeljen, mint egy szép nőt". Szerintem ez a szőrtelenítésre is ugyanúgy igaz. Van olyan, hogy ízlés, de hogyha a barna hajad befested szőkére akkor az nem azért van, mert barna hajjal nem érzed magad nőiesnek, vagy esetleg undorodsz is a barna hajadtól. Ha undorodsz az adott testrészedtől szőrösen, akkor az nem puszta ízlés, hanem pszichés háttere van.


Személyes sztori: én komolyan azt hittem, hogy a nők maguktól szőrtelenek, amikor először 12 évesen elkezdett szőrösödni a lábam, azt hittem valami mutáns vagyok. Aztán mondta anyukám, hogy bizony minden nő szőrös, csak mind leszedi. Már akkor 12 évesen azt gondoltam, hogy ez milyen igazságtalanság, hogy a fiúk is-lányok is szőrösek, de valamiért csak a lányoknak kell tenni valamit ellene. Eleinte hagytam nőni, mert féltem a gyantától is és a borotvától is, de aztán több LÁNY! osztálytársam is elkezdett szekálni, hogy mennyire ideje volna leszedni, mert ez milyen ciki. Na azóta borotválkozom és utálom minden percét.

2022. szept. 4. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
85%

#23

Így van, köszi!

Nagyon jól leírtad, amire én is gondolok, csak másképp fogalmazva.

Tulajdonképpen ezért érezheti úgy egy nő, hogy ő csak magáért teszi, de semmi ilyesmit nem azért tesz. Azért érzi magát jobban a bőrében, mert így felel meg valójában.

Vagy ezt úgy is mondhatnánk, hogy igen, LEHET hogy ettől tényleg higiénikusabbnak és kényelmesen érzi egy nő magát, de ez nem lenne így eleve, ha nem így alakultak volna az elvárások.

2022. szept. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
75%
Maga a borotválás tényleg unalmas, de utána sokkal tisztább, ápoltabb érzés.
2022. szept. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 he84 ***** válasza:
71%
Szerencsére én természetesen érzem jobban magam, nem szedem kényszerből és tudom, hogy a többség kényszerből szedi és/vagy mert ezt látja. Ha nem így lenne, akkor sokan nem is tennék.
2022. okt. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:
44%

Mert sokkal tisztább, kényelmesebb csupasznak lenni ott.

Attól hogy itt-ott fellángol a szőrpropaganda, még a csupasz lesz az általános fazon, ez ma már nem divat kérdése.

2022. nov. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:
15%
Előzőt miért pontozták le? Csak kifejtette a véleményét.
2022. nov. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
72%
Mert manapság ez már teljesen természetes. Ahogy kezdenek szőrösödni a lányok,úgy le is szedik.
2023. máj. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
84%
Ezt amúgy én sem értem. Csupaszok általában a kislányok. Én pedig nem vagyok pedofil. Egy nő nem baj ha szőrös ott. Nincs ezen semmi szégyellni való, vagy zavaró. Legalábbis én férfiként így gondolom.
2023. jún. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!