Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretném kivilágosítani a...

Szeretném kivilágosítani a hajam, de elutasítottak a fodrászatokban. Ez tényleg ennyire nehéz?

Figyelt kérdés

Hosszú, dús, erős szálú sötétbarna hajam van.

Szeretném feldobni, nyilván feketébbre nem szeretném, tehát világosítani szeretnék. Nem az egészet, és nem szőkére, de néhány árnyalattal világosabbra, akár satírozottan.


Ez olyan lehetetlen küldetés? A fodrászatokban elküldtek, hogy nem vállalják.


2022. aug. 27. 21:48
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia

Saját tapasztalatot írok le.

Nekem is nagyon szép hosszú,dús barna hajam volt.


Elmentem egy fodrászhoz,aki azt mondta,hogy lehetne melírozni szép szőke tincseket a hajamba,hogy ne legyen rögtön csúnyán kiszőkitve.

Konkrétan szinte semmit nem hatott,mintha nem is lenne melírozva. Akkor mondtam,hogy jó legyen szőkítés.. nagyon csúnyán letört a hajam.


Tudom ez egy kicsit más sztori,de a jobb helyeken,ha úgy látják,hogy roncsolódna csak a haj,akkor azt egyenesen elmondják,hogy tudd mire számíts.



Érdeklődj,olvass véleményeket. Egy világosítás azért komoly folyamat,nehogy úgy járj,ahogy én. Egy igazán profi szerintem elvállal.

Tudom ez nehéz,de azért lehetséges jó szalont például kifogni. Ha visszakoznak,akkor csináljanak próba tincset,mert abból látszik,hogy reagál a hajad a festékre.

2022. aug. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
56%
Balayage vagy French balayage olyan helyen ahol ezt megcsinaljak
2022. aug. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!