Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk, lányok. Mit gondoltok...

Fiúk, lányok. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Ha egy fiú ad magára és minden reggel és este 4-5 lépéses arcápolási rutinja van. Ti mit gondoltok erről?
2022. aug. 24. 01:18
 1/10 anonim válasza:
72%
Ez teljesen normális! Sőt (szerintem) ez lenne a helyes minden fiúnál:) nem csak egy lánynak kell ápolnia a bőrét.
2022. aug. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 franciasrac ***** válasza:
83%
Hát ez jó neki :)
2022. aug. 24. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Teljesen felesleges ennyi, még lányoknál is. Nem attól lesz egészséges és szép a bőröd, ha minden vackot kensz rá. A belső egészséggel is ennyit foglalkozol? Tehát odafigyelsz az egészséges étkezésre és a megfelelő folyadékbevitelre?
2022. aug. 24. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%

3-as: dehogy felesleges.

Szükség van egy nap a bőrnek minimum lemosóra (2x), tonikra és hidratálóra. Ezen túl a bőr problémájának specifikusan szérumokra. Például salicil sav, niacinamide, azelain

2022. aug. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3%

#4

🙄😒🤦

Köszönjük Emese, ma is okosabbak lettünk. 👏

2022. aug. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

3.


Igen, bár nyilván nem vagyok Patrick Bateman. 😂

2022. aug. 24. 08:55
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Csinálja, ha szeretné, ettől nem lesz férfiatlan vagy ilyesmi.


A minimál rutin sokkal jobban tetszett a bőrömnek és a tudatos bőrápolós csoportban is sokan ezt tapasztalták. Nem mondom, hogy ne csináld a hosszadalmas rituáléd, de egy próbát megérhet :)

2022. aug. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

személy szerint feleslegesnek tartom, de nem fogom b.zinak nevezni, vagy hasonló

volt ilyen lakótársam, úgy voltam vele, hogy ő dolga

2022. aug. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Mindenki más tudja mi a jó a bőrének.

Nekem szárazabb, de alapvetően probélmamentes bőrrel pl tök felesleges lenne amit a négyes leírt. Azt nem is értem, hogy MINIMUM napi két arctisztítás. Milyen minimum? Pont hogy annál többet nem is ajánlanak, mert csak felborítja a bőr ph-ját. Aztán persze, hogy lehet tonikkal szórakozni. A tonik is olyan, hogy használtam évekig, de szép lassan elhagytam, mert nem osztott-nem szorzott semmit. Azt már csak félve mondom, hogy reggel sima vízzel mosok csak arcot, csak este használok tisztítót, mert nekem ennyi elég. Az én bőrömnek egy a lényeg, hogy hidratált legyen. Egy jó szérum-hidratáló kombó elég rá, a többi csak fakszni.

Másnak meg másmilyen a bőre. Szóval felőlem mindenki használ amennyit akar.

2022. aug. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is van rutinom de csak 2 lepes. Nemtudom h ennel tobbet mit meg minek kene bszakodni
2022. aug. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!