Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Unalmas vagy nem szép az...

Unalmas vagy nem szép az ilyen haj?

Figyelt kérdés
Egyenes, derékig vagy fenékig érő haj ami simán egyenesre van vágva a végei vagy U alakúra. Egészséges, ápolt, nem szétszőkített, nem szétvasalt. Tényleg olyan unalmas semmi haj az ilyen?

2022. aug. 21. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Miért lenne unalmas? Szerintem az ilyen haj a legszebb. Vagy gondolod manapság csak az oldalt felnyírt szivárványszínűre festett haj a nem unalmas? Nekem az ilyen stílus nem is tetszik, csak a természetes, mint amilyet írtál.
2022. aug. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyik kérdésnél rengetegen leszóltak egy ilyen hajat. Ezért gondoltam, hogy a fokozatosra vágott vagy frufrus vagy oldalfrufrus már az ami nem túl egyszerű a mai népségnek :D
2022. aug. 21. 12:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#2 én mind a hármat próbáltam ezek közül de borzalmasak voltak.
2022. aug. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a hosszú egyenes haj ápoltan az szép, és igényes. Nekem ezekhez még frufrum van, de az nem mindenkinek illik az arcához.
2022. aug. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem nem unalmas. Nekem is ilyen, csak sötétkék. Nem tudom, ki szól rá be de sokan szeretnék a te unalmas hajadat, hidd el.
2022. aug. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
max. akkor unalmas, ha számodra unalmas ^^ mivel nekem nagyon sok hajam van és mindig kibontva hordom nekem nem lenne kényelmes meg nem tetszene magamon, de ha neked ez tetszik és így érzed jól magad akkor minden rendben van.
2022. aug. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dehogy unalmas, ez inkább gyönyörű. Természetes, hosszú egészséges haj a mindenem.
2022. aug. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!