Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörös,piros,bordó hajúak,...

Vörös,piros,bordó hajúak, jelentkeztek?

Figyelt kérdés

Sziasztok hajszíntársaim :)

Nem rég festettem meg a hajam lilás-sötétvörösre.

Úgy vártam már,hogy ilyen hajam legyen.Jól is áll meglepetésemre..én az az ember vagyok aki nem sokat gondolkodik a hajszínen,megtetszik és megfestem.

Na de már ott elakadtam,amikor mostam le a festéket. A dobozon azt łrják,hogy amíg tiszta víz nem folyik a hajból.Hát ez a vörösnél soha nem lesz..Kicsit sokat mostam szerintem az első mosásnál,mostam mostam és hiába.

Aztán a következő hajmosásnál is durván engedte a színét. A harmadiknál is :)) stb

Egy hét múlva tervezem újrafesteni mind ezzel a színnel. Mit szóltok? Lehet ?Megviseli a hajam nagyon? Mivel nem világos festék,úgy gondolom annyira nem.

Na de,ti mivel viselitek gondját a szép hajkoronátoknak? Milyen olajokat ,szérumokat használtok? Hányszor mostok hajat? Mivel?

Minden érdekel ami a vöröss és társai hajszínnel kapcsolatos.

Egyéni sztorik is jöhetnek.



2022. aug. 19. 11:28
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

"Mivel nem világos festék,úgy gondolom annyira nem."


Ez a tévhit valószínűleg abból ered hogy a világos színekhez még le kell szívni a hajat előtte ami valóbna plusz roncsolás, de ettől függetlenül minden hajfesték ami valóban tartós hajfesték megnyitja a haj védőrétegét hogy bejuttassa a festéket, tehát mind roncsol ugyanúgy akár világos akár sötét, annyi hogy ha eredetileg sötét hajad vna akkor még egy plusz kör is van a témában. A hajnak pedig a dobozos hajfestékek a legrosszabbak...


Ha nagoyn szeretnéd frisítnei a hajszínt, és kitolni vele két festést, akkor vannak színmegújító hajpakolások, én ezeket festés nélkül szoktam használni, ezek ugye ápoló pakolások amik pigmentet tartalmaznak. Pl nekem a Maria Nila jött be abból az autumn red kb ilyen színű, épp ma veszek át egy coppert is belőle. De vannak persze olcsóbban is ebben a kategóriában pl a nirvel cosmeticsnek is van ilyenje. Alapvetően érdemes a minél ritkább festésre törekedni, mert ja, megviseli a hajat. Ha tönkre is megy tőle akkor vannak olyasmik mint a K18 ami képes újjáépíteni a hajat, én Olaplexet használok inkább rendszeresen.

2022. aug. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!