Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 2-3 napot nem mostam ki a...

2-3 napot nem mostam ki a hajamból a Balaton vizét. Mit lehet tenni ?

Figyelt kérdés

Felkészületlen voltam.

Vizes lett a hajam amikor bementem a Balatonba, összefogtam a hajamat (ami nagyon rakoncátlan/könnyen csomósodós/göndör) de hiába, mert vizes lett.

Nem volt nálam hajszárító az út során, ezért félig vizes hajjal feküdtem le aludni, próbáltam törölközővel szárítani, de másnapra is vizes maradt.

Muszáj volt elindulnom másnap vizes hajjal a programra, de gondoltam hogy majd napközben valahogy megszárad.

Aztán a program közben muszáj volt összefognom a hajamat, de addigra kb megszáradt.

Aztán amikor hazaértem, samponon kívül más nem volt a szálláson, ezért kicsit össze volt gabajodva a hajam, hiába próbáltam szétszedni és kimosni rendesen.

Aztán most mire már hazaértem itthon volt balzsam/pakolás meg minden is, de olyan mintha össze lenne rasztásodva... Nem tudom szétszedni.

De a fodrászat meg már zárva.

Igazából 2 nagyobb csomó van a hajamban, viszont az egyik nagyon össze lett ragadva.

A másiknál jobb a helyzet, de nem akarnám én ennél is jobban összekutyulni.


Kicsit kétségbe vagyok esve, mert tényleg durvának látom a helyzetet.

Tényleg olyan, mintha be lenne rasztásodva.

A kisebbik csomónak meg olyan az állaga, mint azoknak a kötélből összefont kutyáknak való rágcsálós játék...tehát ilyen durván keményen össze van állva :(



2022. aug. 18. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél rá bőven hajpakolást, hagyd rajta sokáig és utána próbáld meg óvatosan kibontani, lentről haladva.
2022. aug. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hajpakolás, akár abban aludj. Utána kimosni. Majd nem kimosható fújós balzsam és bontófésűvel állj neki.

És még 4-5 hajmosásig a szokásos balzsam után használj pakolást is

2022. aug. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!