Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kéne használnom?

Mit kéne használnom?

Figyelt kérdés

Egy hosszú hajú fiú vagyok. Már rendszeresen összefogom a hajamat. Dús hajam van, de nagyon gyorsan zsírosodik. Eddig csak egy sima olcsó samponnal mostam hajat, de most váltani szeretnék valami minőségibbre. Milyen sampont és balzsamot tudnátok ajánlani nekem? Hogy ne zsírosodjon olyan gyorsan és ennek ellenére szép maradjon. Az sem minusz pont ha jó illatú lesz tőle a hajam :)

Eddig nem igazán foglalkoztam a hajammal de mostmár úgy érzem szükség lenne rá, ezért is kérem a segítségeteket c:



2022. aug. 16. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nagyon ajánlom a Kérastase termékeket, elég drágák, de nekem sokat javítottak a hajamon. Illetve, én a helyedben megpróbálnék gyógyszertári sampont venni, mint az Eucerin.
2022. aug. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mit jelent, hogy gyorsan zsírosodik? 2-3 naponta megmosni teljesen természetes. Amilyen koszos, poros a levegő, meg meleg is van, sűrű hajnál még kevésbé szellőzik a fejbőr.

Én egy hétköznapi, általános, normál hajra való sampont ajánlanék, azzal lehet gyakran mosni. Nem kell drága. A lényeg, hogy normál hajra legyen. A zsíros hajra valóktól szerintem csak még zsírosabb lesz. És a helyedben használnék hajbalzsamot is, hogy ne száradjon ki a hajad. Pl. Pantene repair and protect

2022. aug. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kremmania.hu oldalr javaslom. Kb az osszes sampon fent van es nagyon sokan irnak velemenyt. Nekem pl a lush montalbano valik be de valaki utalja. Ami a baratnomnek valt be az nekem nem. Sajnos probalgatni is kell.


Az osszes zsiros hajra valo sampon szarit. Ez ellen legjobb ha sampon utan balzsam. Viszont azt csak a haj hosszára vidd fel, a fejedhez ne, mert jobban zsírosítja. Nekem abbol pl az arany szinu gliss kur valt be. De ez is mindenkinek mas

2022. aug. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!