Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nemi szervet gyantázás mennyir...

Nemi szervet gyantázás mennyire jó?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodtam azon, hogy legyantáztatom. Mennyire fáj? Lehet hülye kérdés, de mekkora hosszúságúnak kell lennie a szőrnek, hogy legyantázzák? A kozmetikus ítélkezni fog?

2022. aug. 16. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Én epilálom. Először fáj, de ha már ritkul a szőr, akkor már elviselhető.

A kozmetikus meg a munkáját végzi. Ha vállal intim szőrtelenítést, akkor nem fog ítélkezni.

2022. aug. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fáj, de túl lehet élni. 1-2 centi közötti szőrhosszúság az ideális. Nem, a kozmetikus nem fog ítélkezni, mert egyrészt ez a munkája és ebből él, másrészt látott már a tiédnél cifrábbakat is.
2022. aug. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Rettenet fájfalom lesz, első 3 alkalommal tuti. A fájdalom a szőr darabszámától függ és ahogy a rnedszeres gyantától ritkul, egyre kevesebb lesz.


Kozmetikus nem fog ítélkezni. Ha meg igen, keress másikst. Egy normális kozmetikus legyantázza és kész. Minimum fél centi kell legyen, a hosszabb nem baj. Vagy úgy gyantázza vagy eloszor roviditi.

2022. aug. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Nekem annyira nem fájt mint amire számítottam.

Első alkalom rossz volt, de utána már sokkal enyhébbnek éreztem a többit.

Az ideális hosszúságról vannak viták. A legutóbbi borotválkozásodtól számítva 3-4 hét teljen el minimum (nekem első alkalomnál azt mondta a kozmetikusom, hogy jobb is ha első alkalomnál hosszabb mint az ideál).

Ha túl hosszú akkor ott ollóval visszavágják, direkt erre szoktak tartani egy ollót amit megfelelően fertőtlenítenek, nem fognak ítélkezni.


Érdemes venned aloe vera gélt otthonra (én dm-be vettem 90%-os Baleást, ezer forint alatt van), mert utóápolásnál nagyon jól nyugtatja a bőrt (ha pedig nem akarsz aloe vera gélt akkor patikai vagy med-es testápolót használj).

2022. aug. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

A jó kozmetikus nem fog ítelkezni. A rosszak sajnos szoktak, azokat ott kell hagyni.

Sokkal jobb a gyanta mint a boritva mert ritkabban kell es ezaltal ritkabban van irritalva a bor.

Hossza minimum fel centi, de lehet hosszabb is. Onnantol hogy gyantazhato meret, onnantol mindegy. A kozmetikus tudni fogja mit csinaljon.

Hosszutavon jol jarsz mert tartos parkapcaolatnal (ha most nem.lenne) elonyos odalent karban tartani. Es minden gynatazasnal gyengul, ritkul. Tehat amikor varod hogy gyantazhatora nojon vissza, akkor gyengebb lesz es kevesebb

2022. aug. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kb 1 centis szőrt már lehet gyantázni. A kozmetikus "látott már mindent", egyáltalán nem fog bámulni. Akinek van egy csöpp esze, nem szól be annak, akinek a pénzéből él.

Arra azért készülj fel, hogy fájdalmas a gyantázás, de nem kötelező elsőre az egészet gyantáztatni, másrészt hozzászokik az ember, tehát amikor visszamégy, már érezhetően kevésbé fáj.

2022. aug. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon szőrös,dús,erős,nagy kiterjedésű.Nem rendszeresen,de néha legyantáztatom,Nagyon fáj,de még élek,szóval ki lehet bírni.L
2022. aug. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Fájni fáj, de kibírható. Ha a higéniád rendben van biztos hogy nem fog ítelkezni a kozmetikus.
2022. aug. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!