Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megpróbáltam kinyomni az...

Megpróbáltam kinyomni az orromon egy, mitesszert viszont nem sikerült. Piros és kissé véres lett az orrom, mit tegyek? Befog gyulladni? Tudom hogy butaság volt, csak azt hittem kijön majd.

Figyelt kérdés
2022. aug. 16. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak elpattant egy hajszálér, de nem a világ vége.



Fertőtlenítsd le, és kész.


A kozmetikus ezeket nagyon kis tűvel vagy pengével szokta felnyitni, mert bele tud kövülni a faggyú.

Ha gondolod piszkáld meg egy ferrőtlenített varrótűvel, semmivel nem kockázatosabb mint egy tövis kipecázása a bőr alól.

Csak légy óvatos.

2022. aug. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Es holnapra elmulik a pirossag? Tudom hogy nem a vilag vege amugyxdd
2022. aug. 16. 20:22
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak egyszeruen buntudatom van hogy ilyen hulye voltam
2022. aug. 16. 20:22
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, sajnos nem feltétlen.


Általában ha nekiállsz nyomkodni, bizony piros lesz de ez nem feltétlen gyulladás. Ezt ezért mondjuk péntek délután tedd, hogy legyen idő lelohasztani.


Érdemes kigőzölni előtte, így a pórusok kinyílbak és a faggyú is megolvad egy picit.


Tegyél rá jeget.

2022. aug. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A gyulladás az az, amikor már lila az egész, és zöldessárga genny jön belőle.
2022. aug. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!