Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem tudok dönteni milyen...

Nem tudok dönteni milyen színű legyen a hajam, hogy állapodjak meg 1 színnél?

Figyelt kérdés

Most növesztem a hajam így van még időm de valahogy sehogy sem sikerül 1 színnél maradnom.

-Rézvörös

-Szőke

-Feketés-kékes

Ezeket választottam ki de ezekből csak szőke voltam így azt legalább tudom, hogy illene hozzám, a többit nem tudom de talán a feketés kéket eltudom dobni és marad akkor 2 mert a rézvöröst régóta fontolgatom de ott a szőke ami mindig is az "Álomhajam" volt, mikor az voltam sokkal jobban éreztem magam. Viszont rézvöröst is szívesen kipróbálnám de sok rosszat hallottam róla :/...

A frizura tök egyszerű lenne, egyenes ritkított frufruval, váll alatt lesz a hossz.

Légyszi ha lehet inkább olyan írjon akinek volt ilyen gondja és sikerült megoldást találni :D.

Az biztos hogy 2 színű, fele fele, melír meg minden ilyet nem akarok, mnidenképp 1 szín lenne.

Szemüveges vagyok, nem tudom ez is rontaná az összeképet? Vékonykeretes..

Ja természetesen fodrásznál fogom festetni, nyugi.



2022. aug. 15. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Rézvörös
2022. aug. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Én azt tanácsolnám vegyél parókákat vagy menj fel a tiktokra, és próbáld ki a filtereket.
2022. aug. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noren1989 ***** válasza:
Én csont nélkül beszavazom a rezes vöröset.
2022. aug. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Ez a 3 szín a legproblémásabb. Ha nem tudsz elkotelezodni egyik mellett sem, akkor inkább hanyagold.

A feketét és a vöröset nagyon nehéz eltavolitani a hajból, a szőke meg hosszútávon megeszi a hajad és azért fogod visszafestetni.


A szokevel és a vörössel minden honapban mehetsz fodraszhoz festesre, úgyhogy emiatt se olcsó mulatság és az otthoni ápolásrol még szó sem esett.

2022. aug. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%

vörős- nehezen jön ki és kiszárít, döredezik.

szőke- hamar tud kopni és töredezik. volt h olyan zöldes árnyalatú lett. másnak pedig túl sárgás.

feke kékes: régebben nagyon jókat csináltak. mára valahogy nem túl jók. inkább csak fekete színűek. jobban hullott tőle a hajam egyébként.

gyorsan nő a hajam és szó szerint mindenféle hajfestélet kipróbáltam. mindig inkább levágattam a tesómmal aki fodrász. miatta is próbáltam ki mindent.

jobb a természetes haszín. nem kell a sok vacak vegyszer.

megmarad a normál szép állapota is.

inkább ne fesd. ha újítani szetetnél akkor a neten nézegess több hajfrizurát amiket meh tudsz csinálni. konty, gonás stb.

sok csatt, gumi, pánt stb.

2022. aug. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rezes rókavörös :)
2022. szept. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!