Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Normal borre melyik lemosot...

Normal borre melyik lemosot vegyem inkabb?

Figyelt kérdés
Szeretnek egy lemosot venni amelyet a miccelas viz utan hasznalnak. Az en borom normal bor problema nelkul (neha egy egy kisebb pattanasok megtalalhatoak az arcomon). Szerintetek a cerave hydrating cleanser a jobb vagy a jelly joker? Ha van szemelyes tapasztalatod veluk ne tartsd magadban :DDl
2022. aug. 14. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindkettő tökéletes igazából normál bőrre egyik se jobb mint a másik, amelyik a kezed ügyébe kerül :D
2022. aug. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindegy, amelyik szimpatikusabb neked, mindkettő jó lenne. Én a cerave-set jobban szeretem, de nekem egy kicsit száraz a bőröm és azért ez kellemesebb.
2022. aug. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! A cerave szerintem arertek aranyba es mennyisegileg is jobban megeri. Ha azt mondjatok hogy ugyanaz szerintem a ceravet valasztom! :DD
2022. aug. 14. 15:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem ugyanolyan, csak normál bőrre mindkettő jó lenne. Az állaguk más, bár egyik sem habzik, szóval ebben hasonlóak, csak a cerave kicsit krémesebb, a jelly joker pedig zselésebb és ez használat után is érezhető, a cerave-s után hidratáltabb, puhább érzetű a bőröm, a másik picit szárít (de nekem szárazabb a bőröm, normál bőrnél már nem hiszem, hogy ez probléma lenne).
2022. aug. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!