Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajápolás témakör?

Hajápolás témakör?

Figyelt kérdés
Ti milyen sampont és balzsamot használtok? Milyen fésűt? Szárazon vagy vizesen is fésülitek a hajatokat? Esténként felkötitek? Milyen egyéb hajápolókat használtok?

2022. aug. 14. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:

SOfichoise és Kata_haircare instaoldalak kövesd be a témában h aminden érdekel

egyébként tangle teezer volt a gamechanger fésűben, olaplex 4in1 maszkot tolom rá, akkor brutál lesz, olaplex balzsam, rozmaring illoolaj, az elseve hialuronos smaponják a lilát, és van még silkywayem is, d enem olyna igényes cucc mint látszik...


esténként felkötöm, de nem vagyok benne biztos hogy ez jó...viszont selyem párnahuzatom van, és nagyon szeretem.

2022. aug. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi értelme többezer forintos hajkefét venni? Most tényleg. Mit tud az, amit egy pár száz forintos fésű nem?
2022. aug. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én s eértettem ezt, mielőtt megvettem, de végighúzom a hátközépig érő kócos hajamon és nem tépi, nem fáj, aztán a második húzásra már ki is van fésűlve...sokkal kevesebb haj marad benne int a régi hagyományos kefémben, és a fésülködés se rossz élmény...meghát évekig jó...
2022. aug. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!