Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A 96 % os aloe verát le kell...

A 96 % os aloe verát le kell mosni az arcról idővel?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat is szeretnék ,aki használta esetleg arcra..Érzékeny vízhiányos arcom van erre szeretném próbálni

2022. aug. 14. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg ha írnál terméket is, hogy mit akarsz használni vagy a használti utasítást elolvasni az nagy segítség.
2022. aug. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez egy Dél-koreai márka Aromatica soothing Aloe Vera gél 180 ml es... Erre nincs írva hogy le kéne öblíteni ,de viszont valahol olvastam neten hogy az aloét le kell mosni ,ha arcra használjuk ,szóval passz
2022. aug. 14. 09:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezt a terméket nem ismerem. Én foreveres Aloe Vera alapú krémeket használok, ezek pár perc alatt beszívódnak a bőrbe. nem kell lemosni.

2022. aug. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha erre gondoltál [link]


Akkor ezt nem kell lemosni.

De egyébként nem tudom hol olvastál ilyet, hogy le kell mosni az aloeverat. Max ha lemosos termekben van.


De az ilyen testapolo jellegű termekeket soha nem kell lemosni.

2022. aug. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Néztem videókat,kiszedik a növényből a levét ,és fél óra múlva lemossák
2022. aug. 14. 13:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!