Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik sampon lenne hatásos?

Melyik sampon lenne hatásos?

Figyelt kérdés
Pár nappal ezelőtt meg mostam a hajam head & soulders korpásodás elleni samponnal, viszont nem volt korpás a hajam egyatalán,csak sajna épp nem volt más sampon kéznél:( amióta meg mostam vele eléggé viszket a fejbőrőm és nagy darabokba vannak a hajamban korpák, illetve ki is szárította picit hiába használtam rá balzsamot. Nagyon zavar mert tele van a hajam vele😞
2022. aug. 14. 01:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Milyen típusú hajra keresel sampont? Ha csak a korpa a gond akkor elég ha elhagyod a head&soulderst, annak ellenére, hogy korpa ellen van nekem pont attól lett korpás, egyik ismerősöm szintén így járt, egy egyszerű cserével megoldódott
2022. aug. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!