Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nyomkodtam az arcomat egy...

Nyomkodtam az arcomat egy helyen és piros? Mennyi idő míg elmúlik?

Figyelt kérdés

Fekete mitesszereket nyomkodtam az arcomból, mert nagyon idegesítettek, ahogy kitüremkedtek. Előtte megfürödtem, tehát arctisztítóval megmostam az arcom, és tiszta kézzel kinyomtam. Bár most utána kissé piros ott a helyük.

Utána kentem rá BHA hámlasztót, azt is elhagytam, mert eddig annyira nem akartam használni a nyáron. Retinolt se használtam a nyáron. Hidegebb időkben szinte semmi probléma nincs az arcommal úgy annyira, csak mikor megjön a menzeszem, de most nyáron gyakrabban jönnek ki rajtam mitesszerek, meg kisebb pattanások. Bár mostanában sokat is stresszeltem.


2022. aug. 13. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell leoffolni nyáron a retinolt, csak rendesen kell kenni a fényvédőt :D


Amúgy sjanos nehéz megmondani mert főleg a te bőröd regenerálódási képességétől függ, meg hogy hol tartasz a ciklusodban...de jó esélyel holnapra nem látszik, ha nem nyomtad bele a körmöd sebesre

2022. aug. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sebes nem lett, csak kicsit piros. Akkor használom a retinolt, meg a BHA-t is, persze nem egy nap, de akkor visszatérek hozzájuk.
2022. aug. 13. 21:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!