Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkített hajra van valami...

Szőkített hajra van valami csodaszer,hogy ne száradjon ki?

Figyelt kérdés

Úgy érzem nagyon odafigyelek és ápolom a hajam mindennel amivel csak lehet. És ezek segítenek is de nem eléggé. Hajápolás rutimon: sampon-kondicionáló+balzsam-pakolás. Hővédő spary,de ez nem mindig.

Aztán hajszárítás körkefével(jó minőség) és hajszárítóm ionos,közepes hőfokon használom. Hajvasalás 180fokon. Végül hajolaj és hajvégápló amit minden nap használok a köv hajmosásig.csak 1szer vasalom egy héten. Gliss, loreal, Kalos,Aussie termékeket használok. Aussieval és Kalosal vagyok a legelégedettebb. Ja és azt kihagytam,hogy hajmosás előtt olivaolajjal kenem be a hosszát. Pár órát van rajta,de van h egész éjszaka. Mindennek ellenére szárad a vége. Havonta 1szer van festve,szőkítve nincs,csak hajfesték.( Vitamint is szedek.)



2022. aug. 13. 08:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezeket csinálom és hajlamos száradni. Ez van, a szőkítés ilyen. Keveseknek marad meg szőkítve is hidratáltan, általában azoknak, akiknek dús erős haja van.
2022. aug. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lehet én értelmezem csak úgy, hogy nem jó a sorrend. Szóval sampon, pakolás, balzsam. A balzsam kötelező elem és mindig a hajmosás utolsó lépése. A többi jónak tűnik nagyjából. A hajvasalás kicsit sok, különösen 180fokon. Igazából lehet, hogy a szőkìtés miatt ennél jobb már nem lehet a hajad, mert tönkrement tőle és a sok hajvasalástól.

Nekem nagyon hasonló a rutinom. Argán olajat használok olíva helyet. Utána sampon 2x, hajpakolás 10perc, wonde wather, balzsam 3perc. Hővédővel körkefével beszárítom (Tengel Teezer). Hajvégápoló és olaj szintén minden nap.

2022. aug. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#2 van, akinek olyan szar alapból a haja, hogy muszáj vasalnia. Nekem annyira bénán göndörödik, hogy vasalnom kell, hogy kinézzen valahogy.
2022. aug. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát lehet, a kevesebb több lenne. Sok vizet is igyál. Nekem a Syoss jobban bevált, főleg ha 10 percig fent a balzsam.
2022. aug. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A formája miatt vasalom én is,mert csak úgy néz ki valahogy. Megpróbálom legközelebb alacsonyabb fokon. Én azért a pakolást hagyom utoljára(kalos blueberry) mert mikor azt kimosom,úgy vizesen is már annyira puha és selymes,hogy azt az "érzetet" akarom utoljára hagyni, de legközelebb megpróbálom hogy a balzsam legyen az utolsó.
2022. aug. 13. 13:25
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyébként nagyon sok mindent jól csinálsz, csak hát ez a rengeteg hőkezelés tényleg para, a hővédőt sose hagyd el, próbált az alaconyabb hőfokot, esetleg selyempárnahuzatot megpróbálhatsz, én a lilysilknél vettem re pillowcaset azt amaradékból varják nem olyan drága de szuperjó.


Illetve ami nekem extrém hatást adott az az olaplex 4in1 mask, rohadt drága, de végtelen ideig elég, és tényleg durva az eredménye. illetve még a k18-at szokták hogy simán csak samponozás után kezeld vele, az képes tartósan visszaépíteni a kötéseket 6 használattal...az olaplex is csak az rendszeres használatot igényel mert gyengébben épít újra...a drogériásak ugye menteni már nem tudnak amiket használsz, de arr anagoyn jók hogy megelőzz...


a balzsma meg olyna mint a bőrápolásbna a naptej, mindig kell és az zárja a vizes folyamatokat...ez adja a védelmet utána két hajmosás közt meg a hajolaj....

az a gond hogy annyi mintent megteszel az egészséges hajért, miközben vágod magad alatt a fát szőkítéssel és hajvasalóval... :(

2022. aug. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A szokites es a hajvasalas hajgyilkos, nem lesz addig javulas, ameddig legalabb az egyiket el nem hagyod. En a hajvasalora szavazok.


Na meg ugye ami mar letort, azt le kell vagni, mert nem mentheto.

Az olaplex termekek egyebkent nagyon sokat segitenek, de ennyi vasalas mellett valoszinuleg tokmindegy mit hasznalsz.

2022. aug. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A hőfokra gondolsz,hogy sok vagy a mennyiségre? Mert 1szer vasalom egy héten.Persze tudom hogy ez is károsítja hiába jó a hajvasalóm is.
2022. aug. 13. 18:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ez kicsit olyna minthogy nem szolizok csak két hetente 3 percet....sajnos az a kicsi is káros, főleg ha amúgy naptej van rajtad minden nap, akkor világ baromsága a szoli, és te nagoyn sokat teszel a hajadért, kár ezzel kivágni a munkád az ablakon, nincs valami másik frizura,v agy módszer ami nem ilyen gáz?
2022. aug. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Belsőleg is tehetsz a hajad állapotáért. Sokféle vitamint találsz a témában. Nekem bevált
2022. aug. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!