Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miből áll egy kezdő smink...

Miből áll egy kezdő smink készlet?

Figyelt kérdés
2022. aug. 11. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Arcapolas:

Arcradir, arclemoso, arctonik, maszkok, hidratalo kremek, szerumok, ajakir


Smink:

Szemfesteklemoso

Ecsetek es ecsettisztito

Szemfesteklaletta

Tus

Szemceruza

Spiral

Ruzs

Szajfeny

Pirosito

Korrektor

Alapozo

Sminkfixalo

Primer

Szemoldokfestek

Amugy menj ve egy drogeriaba, valassz ki egy jo markat a sminkeknel es cegyel mindenbol egyet

2022. aug. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tőled függ, hogy mennyi dolgot szeretnél elsőre használni. Kezdőként szerintem elég a korrektor, szempillaspirál, szemöldökre valami attól függően, hogy most milyen (ceruza, por vagy spirál), szádra lehet szájfény, színezett ajakápoló, de persze rúzs is, ez is tőled függ, hogy mit szeretnél használni (ha még semmit, akkor hagyd ezt ki). Fixálásra meg púder, de ez se muszáj, ha mondjuk szárazabb a bőröd és anélkül se fénylik át.

Persze ezeket még bőven ki lehet egészíteni, de elsőre szerintem elég ennyi is. A saját igényeidet figyelembe véve válogass.

2022. aug. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amiből te akarod.

Számomra pl: színezett hidratáló, (fényvédő), púder, szempillaspirál.

Én pl soha nem használok rúzst, másnak az alapfelszerelés. Vagy a szemceruza. Vagy a szemöldökre valamilyen festék.

Szóval ezt 1000%-ig a saját igényeid határozzák meg.

(Fényvédőt mindenképp használj)

2022. aug. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!