Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajúak! Szeretitek...

Göndör hajúak! Szeretitek hogy göndör a hajatok?

Figyelt kérdés

Csak kérdem. :) :)

[Remélem, hogy kedves a kérdésem ♥ ]



2022. aug. 10. 18:46
A kérdező szavazást indított:
igen, göndör, és szeretem
nem, göndör, és nem szeretem
nekem egyenes a hajam, és szeretnék göndör hajat
nekem hullámos a hajam, és szeretnék göndört
állandóra/tartósra nem szeretnék göndör hajat egyenes hajúként, de egyszer/ egy ideig kipróbálnám
állandóra/tartósra nem szeretnék göndör hajat hullámos hajúként, de egyszer/ egy ideig kipróbálnám
eredendően göndör a hajam, de nem mindig örülök neki; néha szeretném, ha alapból másmilyen lenne
göndör a hajam, és elvagyok vele
egyenes/ hullámos a hajam, de nem zavarna, el lennék göndör hajjal is
egyéb
39 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:

Kíváncsiságból kérdem tényleg

Má' kinézetileg értem, Nem a gondozása, hogy pl mosás-fésülés-szárítás, stb.

2022. aug. 10. 18:50
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyéb: Göndör volt a hajam kb. 12 éves koromig, ki nem állhattam. Akkor kezdtem el használni a hajegyenesítőt és egy idő után alapvetően egyenes lett, hála az égnek azóta is egyenes.
2022. aug. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit hullamos de sosem akarnek gondoret , nem tetszik
2022. aug. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyenes a hajam, az enyhén hullámos tetszik és időnként hővel vagy anélkül megcsinálom. Tartósan nem szeretnék enyhén hullámos hajat sem. Göndör hajat végképp nem szeretnék, nekem konkrétan csúnya. Ne haragudjatok göndör emberek, ez csak az én véleményem. Nagyon sok szép arcú göndör csajszi van, ha az utcán elkönyvelem magamban, hogy milyen szép nem számít a haja.

Viszont egy csúnya arcú göndör számomra bűn ronda.

2022. aug. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
Nagyon nem szeretem, ezért inkább kopaszra szoktam nyírni. 30N
2022. aug. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hullámos a hajam (2b/c), és amíg fogalmam sem volt róla, hogy milyen termékeket használjak rá, hogy tényleg szép legyen, és hogy a hővel történő formázás, a mindennapos fésülés a legrosszabb, amit tehetek, valóban meggyűlt vele a bajom.

Anno általános iskolás tiniként az osztályomban a lányok közül egyedül nekem volt hullám a hajamban, és rengetegszer megszégyenítettek, diszkrimináltak miatta.

Sokáig szerettem volna, ha egyenes lenne, de amikor néhány alkalommal kivasaltam, sokkal inkább szembetűnt, hogy mennyire kevés és vékonyszálú.

Természetes állapotban legalább azt az illúziót kelti, hogy háromszor annyi haj van a fejemen, mint valójában.

2022. aug. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyenes hajam van, de iszonyatosan tetszik a göndör haj, az az igazi gyűrű göndör. Olyan kis huncut :) GÖNDÖR lányok, fiúk Szeressétek a hajatokat :O)
2022. aug. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!