Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon viszket a fejbőröm....

Nagyon viszket a fejbőröm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Családi házban élek, kint is sokat dolgozom, száll rám a por, föld, kutyaszőr, stb. De bent is felújítok. Hatalmas a por. Éjszaka már alig aludtam, úgy vakaróztam, ma kimostam a hajam, de továbbra is viszketek. Tetves biztos nem vagyok, mert autóval járok mindenhova, nem szállok fel buszra vagy ilyesmi, és nem is érintkeztem más emberekkel már nagyon régen. Egy családtagommal élek együtt, de ő ugyanígy van, mint én. Meg egyébként is voltam már sajnos tetves még suliban, és azóta nagyon oda figyelek mindenre.

A fejbőröm nem száraz, nem korpás. Nem tudom mitől viszkethet még mindig. Mit tegyek? Van itthon hajvakaró eszköz, azzal vakargatom a fejem, de 24-ben nem csinálhatom ezt.


2022. júl. 30. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Irány az orvos. Lehet bolha, tetű vagy nem tudom mi (még az ápolt hajba is).
2022. júl. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy alapos takarítás és portalanitas házon belül !

Ha kell mindennap!


Értem én hogy felujitasz, de szerintem ez a por miatt van ! És meg az a legjobb ha a por és nem tetű meg ilyenek !

2022. júl. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nincs rajtam bolha, tetű sincs. Átnézettem a hajam, és semmi. Csípés sincs rajtam. Mint írtam nem is szállok be idegen autóba, nem szállok buszra/vonatra, csak a saját autómba szállok be, oda meg senki más nem ül be. Az rendszeresen takarítva van. A házat is takarítom. Minden fóliàzva van, amit lehet, meg sepregetek, stb. Szét van verve az egész ház, szóval ettől jobban nem lehet kitakarítani.
2022. júl. 30. 21:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!