Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajszínező roncsolja valamen...

A hajszínező roncsolja valamennyire a hajat?

Figyelt kérdés

A hajam nagy része majdnem fehér, őszes, kicsit kékes színű azért, mert ki volt szőkítve és sok féle színű volt. Elég rossz állapotban is van, nagyon el van törve, rengeteg rövidebb hajszál van. Szeretném ha újra természetes lenne, le akarom növeszteni(már kb. 10 cm a természetes hajszínem). Addig is kb. normálisan kéne kinéznie. Mióta ezt eldöntöttem nem raktam rá rendes hajfestéket, szerintem azt is ledobná hamar, plusz mégjobban roncsolná. Barna hajszínezőt raktam rá, de az kb. 3 mosás alatt teljesen lejön. Ha minden, vagy minden 2. mosásnál használnék hajszínezőt, az roncsolná a hajam?

Lehet, hogy el kéne menni egy jó fodrászhoz, aki szőkítene rajta picit, és úgy festené barnára, és akkor lehet jobban benne maradna, de félek tőle, mert nem ismerek jó fodrászt(a drága sem mindig jó szerintem) és egy kevés szőkítőtől is félek, hogy teljesen letörné az eleve szőkített rész. Mit javasoltok, jó ha rendszeresen színezőt használok? (most megyek egyetemre és szeretném, ha kb. okésan nézne ki mindig)


Még egy kérdés. Valami tipp arra, hogy vasalás vagy göndörítés nélkül hogy nézzen ki normálisan? Csak akkor szoktam vasalni, ha valami esemény van, suliba minden napra csak felgumiztam, de egyetem jól szeretnék kinézni.


Köszönöm, ha válaszolsz!



2022. júl. 28. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vágasd le.


Ami már roncsolt, azt az isten összes kencéje se menti meg.



Ha a haj szerkezete ripityára hullott, akkor már nem lesz szép így se.

2022. júl. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is a vágás mellett voksolok!


Néznék a helyedben egy vagány rövidebb fazont és szépen be vállalnám !!!


A nagyon roncsolt haj mindegy milyen színű egyszerűen kelt egy igénytelen benyomást !


Szóval ha tényleg jól akarsz kinézni az egyetemen akkor inkább változtass egy drasztikusat a hajadon !


Én mindig amondó voltam hogy inkább rövidebb haj mint egy hosszabb szanasejjel roncsolt/ törött szenakazal!


És nem utolsó sorban a haj megnő, ergo nem kell örökké rövid hajjal élned !

2022. júl. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én is gondolkoztam már a rövid hajon, de az a baj, hogy nem illene az arcformámhoz. Elég kerek fejem van, és a rövid haj szerintem ezt csak kiemelné. Inkább hagynám így, míg meg nem nő.

Így néz ki most mosás után, hajolajjal, szárítás nélkül: [link]

2022. júl. 28. 14:03
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok !

Rosszabbra számítottam egyébként !

Bár élőben nem tudom milyen így képről én azt mondanám hogy az alsó kb 10 cm elég gaz… én azt levagatnam, a többit pedig simán lenovesztenem !

2022. júl. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jah és hajszaritas hajvasalas az hanyagolva lenne minden esetben ! Az nagyon sokat tud rontani a helyezen!
2022. júl. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!