Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől kopik gyorsabban a...

Mitől kopik gyorsabban a tartós hajfesték?

Figyelt kérdés
Nemrég befestettem a hajamat, és szörnyű lett az eredmény, ráadásul csúnyán kezd lenőni és nem tudom, hogy ki lehet-e valamivel koptatni. A természetes hajszínem szőkésbarna, befestettem a Schwarzkopf live rosegolddal és szőkés, fényben vöröses lett. A válaszokat előre is köszönöm!

2022. júl. 27. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mi a végcél?

Mert ha szökés árnyalat akkor hajszokito spray ami jó lehet !

Olvass utána !


Egyébként korpasodas elleni sampon tényleg jó - ezt én próbáltam bár nem rövid időn belül látványos !


Ilyen ecet, citrom meg szodabikarbona ezek felejtosek nagyon szárit ez mellett nem koptat sokat !


Valamit meg így nyáron durván ki tudja szívni a nap , ha van lehetőséged kertben vizes hajjal lenni napon , vagy strandra járni tedd meg , mert az is hatásos!

Persze bármelyiket próbálod ki fontos hogy Apold a hajad , mert valamennyire mindegyik szarit !

2022. júl. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Meleg víz, head and shoulders ezek koptatják, de inkább csak se színe lesz.



Amit te keresel, azok a colour be4, meg hasonló termékek amik a korábbi színt állítjál vissza.



Viszont ezeket csak 1-2 hét múlva szabad, mert elég durvák

2022. júl. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!