Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináltok, azokkal a...

Mit csináltok, azokkal a kozmetikumokkal, amik nem jöttek be? Amiket nem szeret a bőrötök, de már megvettétek és nem használjátok majd?

Figyelt kérdés
Éves szinten mennyit költötök ilyen szerekre?

2022. júl. 24. 18:22
 1/5 A kérdező kommentje:
De az is jó kérdés hogy hogyan kerülitek el, hogy olyant vegyetek ami vélhetően nem fog kedvezni a bőrötöknek hajatoknak? Nyilván termékminta, de az csak pár darab és nem derül ki egy 1-2-3 hónap múlva hogy viselkedik...
2022. júl. 24. 18:31
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbálom minimalizálni ezeket, utánaolvasok a véleményeknek, megnézem az összetevőlistát, de így is néha előfordul, hogy valami nem jön be és nem akarom elhasználni annak, ami. Ilyenkor ha lehet, használom másra. Pl. volt egy géles arctisztító, ami szárította a bőrömet, de szappannak tökéletes volt. Persze ahhoz azért drága, de jobb, mint kidobni. Arckrémet is használtam már el nyakra és dekoltázsra, ami meg arra se jött be, azt kézkrémnek meg lábfejre. Szerencsére olyan csak 1-1 termék volt eddig az évek alatt, ami tényleg nagyon nem volt jó semmire, azokat kidobtam.
2022. júl. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen kozmetikumrol van szó. A szerumok többnyire bejonnek vagy nem csinalnak semmit. Ha nem csinál semmit, akkor nem veszem újra.


Volt viszont olyan, hogy sampon nem vált be. Azt elhasznaltam felmosovízbe vagy már annyira utaltam. Egyszer egy testapolot dobtam ki, mert annyira szr volt.


Ezekből max 10 termék lehetett az elmúlt pár évben.

2022. júl. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kremmania.hu

Utánaolvasok hogy kinek milyen bőrtípusra hogy vált be

2022. júl. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is olvasgatom, de ettől még lehetnek egyedi érzékenységek, erről ők is beszélnek.
2022. júl. 25. 10:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!