Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek, ha kicsi idő...

Mit kezdjek, ha kicsi idő múlva is már megizzadok és szagos lesz a blúzom, viszont a hónaljam nem?

Figyelt kérdés

Nem tudom eltaláltam-e a helyes kategóriát, remélem igen.

Lehet furán hangzik, de mindig csak a felsőm lesz büdös, de a hónaljam meg nem és csak az egyik hónaljam izzad, így az egyik fele nem büdös és a másik igen.

Egyértelműen nem is illatos, inkább semleges szaga van, de a pólóim néha annyira büdösek lesznek, hogy már szégyellem magam, ha társaságban vagyok, mert félek, hogy észreveszik, hogy én vagyok. Nem csak nyáron fordul elő, pl. iskolában az egyenruhánk egy kapucnis felső és volt egy olyan időszak, hogy minden nap mikor hazaértem nagyon fura szaga volt (ez inkább tavasszal, vagy akkor mikor kicsit melegebb az idő, fordul elő).

Ha szűkebb pólót viselek akkor történik inkább ez, viszont vannak alkalmak mikor egy kicsit se izzadok meg és semmi szagom se lesz.

Nem tudom a felső anyagja-e a hibás, mert volt hogy ugyanazt a felsőt vettem fel 2 különböző alkalomkor, egyszer büdös lett, egyszer nem.

Mindennap fürdök, használok dezodort és sprayt. Esetleg valami tippek ez ellen? Érdemes lenne szakemberhez fordulni?



2022. júl. 21. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
74%

A dezodort a hónaljnál használod, tehát ott jobb a helyzet mint a tested többi pontján.

Az izzadás nehéz ügy, nagyrészt adottság. Viszont ha túlsúlyos vagy, a fogyással csökkenthető. Illetve a bő ruhákkal, amik szellőznek. És biztos, hogy a ruha anyaga is szerepet játszik, egy száz száalek pamut póló felszivja az izzadtságot és elvezeti, míg a legtöbb mas anyagba bele is izzadsz. Azért lehetett kulonbseg ugyanaz az anyagu polo kozott mert pl egyik nap melegebb volt. Vagy egyik nap fuszeresebbet ettél

2022. júl. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%
Az étrenden és a hormonokon is múlik a testszag. Egy endokrinológiai kivizsgálás nem árt; és mondanám, hogy egyél sok nyers zöldséget és gyümölcsöt, na de ilyen árak mellett?!
2022. júl. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!