Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen kozepbarna hajfestékek...

Milyen kozepbarna hajfestékek ajánlotok?

Figyelt kérdés
Kozepszőke hajam van kék szemem és könnyen barnulo bőröm. Nézegettem hajfestékeket már de nem szeretném elrontani a hajam. Valaki tudna segíteni hogy melyik kozepbarna festéknek szép a színe, tartós és az ára is viszonylag jó?
2022. júl. 21. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt sajnos nem lehet megmondani ! Elég zsákba macska hogy a te hajszineden hogy fog mutatni az a szin , ami a dobozon van az a legritkább esetben olyan festés után, nem mindegy ugye milyen alaphajszinre fested a festéket, az sem mindegy hogy tartalmaz e a hajad vörös pigmenteket (ez nem feltétlenül látszik , de egy hajfestek elő tudja hívni a hajbol) szóval eléggé lutri ! !


Egyébként a L’Oréal festékek nem rosszak amúgy , tehát én a helyedben annak a szin palettáját megnézném !


Viszont ha ennyire félsz attól hogy elrontod, esetleg nem áll jól a szin , nem javaslom tartossal festeni inkább egy hajszinezot probalnek ami ki kopik pár hónap alatt !

2022. júl. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szőkéből lennél egy unalmas barna?
2022. júl. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egész életemben szőke voltam es gondoltam kipróbálom a barnát hogy állna
2022. júl. 21. 13:51
 4/5 anonim ***** válasza:

“Gondoltam kiprobalom a barnát”

⬇️

Ebben az esetben főleg inkább hajszinezo javasolt


Ha megbanod vagy nem áll jól akkor sajnos nem annyi hogy vissza fested szokere, mert az sajnos nem fog menni , hanem az egy hosszabb nem hajbarat folyamat fodrasz által, költséges , és sajnos a haj is megsínyli !

Szóval szerintem szinezot keress, és ha tetszik akkor utána lehet tartossal festeni !

2022. júl. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok: én is szőke vagyok, kék szemmel. Egyszer befestettem barnára, és elmondhatatlanul rosszul éreztem magam úgy. Beleolvadtam a tömegbe, jellegtelen lettem.


Ha új színt próbálnál ki, világosíts (akár valamilyen melír-techikával), sokkal jobban fogod magad érezni tőle.

2022. júl. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!