Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nők hogy hogy nem lesznek...

Nők hogy hogy nem lesznek kopaszok?

Figyelt kérdés
Férfiaknál látni hókuszpók féléket meg egér féléket, de olyan nőt még nem láttam, akinek a feje tetején ne lett volna haja.
2022. júl. 20. 23:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert ennek a férfi mintájú kopaszodásnak az oka a tesztoszteron.


A nők haja általában egyenletesen gyérül, és sokan hordanak parókát, amikből manapság már elég jók vannak.

2022. júl. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%

Aha, ja....Akkor bemutatkozom, mert még nem találkoztunk...

Annyi, hogy a fejem tetejére szoktam kötni a hajam, hogy legalább az ne látszódjon, hogy mennyire gyér ott a hajam. De a homlokom lassan a seggemig ér. A köcsög biológiai apámtól semmit se kaptam, csak ezt a csodás örökséget. Az tényleg úgy néz ki, mint Hókuszpók. Anyámnak bezzeg dús haja van...

CSAJOK! Jól nézzétek meg, kinek szültök - kopasz kutyáknak NE!!!!!!

Nézd meg az apósod, ha az kopasz kutya, NE SZÜLJ a fiának, örökölni fogja!!!

2022. júl. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert a kopaszodás Y kromoszómával öröklősik. Ha apában megvan, csak fiúnak lehet
2022. júl. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én láttam már nagyon sok ritka hajú idősebb nőt. Bár nem férfikopaszodásuk van, mert az nem lehet nekik, de tudnak a nők is kopaszodni.

Gimiben volt egy dolgozó, kb 10cm-s volt a haja. Minden hajszála állt és szerintem centik lehettek a hajszálak közt. Az egész fejbőrét lehetett látni.

Ilyen 80év körülieknek szintén nem túl dús már a hajuk.

2022. júl. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
2es rossz hírem van, a kopaszodás anyai ágon terjed, szóval az anyai nagyfatert kell megnézni. Úgyhogy beszoptad :D
2022. júl. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A címet elolvasva, nekem egyből az jutott eszembe, hogy bárki lehet kopasz, nőként is, én is az vagyok... igaz, azért, mert borotválom a fejemet 🙂

De autoimmun rendellenesség (alopecia) is okozhat akár teljes kopaszságot. Az egyik barátnőmnél is ez a helyzet, és tulajdonképpen ő inspirált engem arra, hogy kopasz legyek. Látva, hogy milyen különleges szépséget tud ez eredményezni. 30N

2022. aug. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!