Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok mit csináljak hogy ne...

Lányok mit csináljak hogy ne dörzsölődjön össze a combom?

Figyelt kérdés
2022. júl. 2. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Fogyni. Vagy bekened hintőporral.
2022. júl. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Vékony vászonnadrág.
2022. júl. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Kenj rá golyós dezodort
2022. júl. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

RÉgen azt csináltuk, hogy levágtuk a nylon harisnya lábszár részét és a levágott harisnyát húztuk fel a naci vagy szoknya alá. Mondjuk kánikulában ez gyilkos tud lenni, mert nagyon meleg... A hintőpor nem butaság, bár hosszú távon nem megoldás.

Sajnos jobb ötletem nincs, mint hogy szoknya helyett maradjon a rövidnadrág, ami a combokat is takarja.

2022. júl. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
vazelin
2022. júl. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

"Fogyni."


42 kilóval is összeér a combom...

2022. júl. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17%
Cicanadrág! Próbáld ki. Nem mellesleg a szem sarkából odapillantgatások se fognak rosszul esni. Sokan szeretik a hogy is mondjam, hangsúlyosabban formás hölgyek. Önbizalomnak hidd el, jót tesz.
2022. júl. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
Nekem tényleg izmos combom van, hintoporozni szoktam, vagy kis emnnyiségu testapoló olajjal kenem, ha szoknyát viselek. Napközben is, amennyiben szükséges. Nadrágban nyilvàn nem kell.
2022. júl. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%
#5 vagyok, nem értem miért kellett lepontozni, teljesen komolyan írtam a vazelint. Biztos lehet kapni puccosabb krémeket, de ez teljesen jó.
2022. júl. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!