Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kád fölé hajolva szoktam...

Kád fölé hajolva szoktam hajat mosni. Ha olyan helyen vagyok, ahol csak zuhanykabin van (pl. uszoda), beállok a zuhanytálcába és előre hajolva mosok hajat, viszont ilyenkor nem érzem kényelmesnek, és még a sampon is a szemembe megy. Miért?

Figyelt kérdés

Pedig próbálok olyan szögben hajolni, mint otthon a kádunk felett, de valami mégsem stimmel. (A kádnál nincs problémám.)

Úgy már jobb, ha nem lépek be a zuhanytálcába, hanem kívülről hajolok be, mintha ott lenne a kád széle, de elég hülyén néz ki így, mert látnak a többiek, és kicsit el is állom az utat.

Az megoldás, ha kiegyenesedve mosok hajat, jobb híján így csinálom, de így nem szeretem annyira, és nem értem, miért nem megy lehajolva a zuhanyban.


Valakinek van ötlete?

Tudom, hogy idióta kérdés, de még nem jöttem rá.


2022. jún. 27. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:

mert szorosabban hajolsz le ha benne állsz a zuhanytálcában. tehát a felsőtested közelebb van az alsóhoz, más a szög

kívülről és kádból ugyanakkora

2022. jún. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazad van! Viszont egy nagyméretű zuhanytálcában, ahol nagyobb hely van, jó lenne?
2022. jún. 27. 22:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk csak zuhanytálca van otthon, én a tálcán kívülre térdelek/guggolok és úgy hajolok be, konkrétan annyira le tudok hajolni mintha fejre állnék és nem szokott gond lenni.
2022. jún. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!