Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit jelent ez? Szabad hajat...

Mit jelent ez? Szabad hajat festeni itt vagy sem?

Figyelt kérdés
Azt írja az iskola hogy ápoltan kell megjelenni időjáráshoz illően öltözni stb viszont nem ír semmit a sminkről és a hajfestésről. Egy átlagos gimiben/technikumban megengedett?

2022. jún. 27. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Manapság már simán.

Én 2007-ben keztem a középiskolát és 2 évfolyammal felettem volt egy csaj, akinek magenta színű haja volt. Meg volt gót osztálytarsam(igaz,ő később váltott erre a stilusra).


Úgyhogy biztos belefer a hajfestes és a smink is.

2022. jún. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1, akkor megnyugodtam bár a hajfestés még annyira nem játszik de az alapozó, kevés smink azt azért meg akarom tartani
2022. jún. 27. 17:06
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a normálisabb, természetesebb színekkel a legtöbb iskolának nincs baja. Szóval vörös, szőke, fekete, meg az ilyen oké. Viszont lehet, hogy ha már extrémebb, pl. világoskék, vagy ilyesmi, akkor lehet, hogy arra már befognak szólni, iskolafüggő. A természetesebb színekkel viszont kétlem, hogy bármi probléma lenne.


A smink is simán okés amúgy, arra tényleg kétlem, hogy beszólnának.

2022. jún. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez kb azt jelenti hogy pofára megy, nálunk is, ráadásul egy művészsuliban is kb ennyit írt a házirend és ment a hiszti az extrémebb színekre, de mostmár olyanokat hallok hogy egy orrpiercingért kirúgással fenyegetőzik az igazgató szóval egy dolog van a házirendben meg egy dolog amit a kontrollmániás ofő/diri mond.
2022. jún. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!